LAREME

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Manix pe 05-04-2002 19:35 ]</font>
 
:smile: apropo, o mentsonare, in cortul de la Asachia u stat niste domnisoare foarte kindhearted, care s-au impartsit cu mincarea cu baietsii care au stat in cortul de la Eliade, asa ca nu tragetsi concluzii....pripite
 
aha...pot sa confirm, 'cause eu tot am fost printre baietii care au ramas...
nu mai stiu eu shii cu lupta sfinta, dar cred ca deamu` nu mai este(cel putin asa sper)...
da` padrujile de la asachi...nicego :grin:
 
...o mentsonare, in cortul de la Asachia u stat niste domnisoare foarte kindhearted, care s-au impartsit cu mincarea cu baietsii care au stat in cortul de la Eliade, asa ca nu tragetsi concluzii...
Aici synt nevoit sa intervin :grin: Fetele de la Asaki yntotdeauna au fost asha. Yn sens ca s-au dovedit a fi mult mai dragutze shi mai sufletiste decyt cele de la Eliade. Cele de la Eliade synt mai frumushele, dar cele de la Asaki - mai interesante. Cele de la Eliade synt mai myndre. Cele de la Asaki - mai sincere. Of... unde-s vremurile shelea? :grin:
 
Nu cre' ca-i invers. Pur shi simplu liceele istea doua au sheva ca educa yntr-un mod tare specific. Vorbeshti cu o padruga shi zyshi deodata ca-i de la Asaki. Vez alta shi zyshi ca papusha asta precis o terminat Eliade. :radium:
 
Leppard are dreptate. Ash putea poate sa mai adaug ca cele de la Asaki de obicei is mai .. hmm ... indraznetse (nu vreau sa zic "naglie":).
 
Pe 2002-04-08 12:09, Leppard a scris:
Vorbeshti cu o padruga shi zyshi deodata ca-i de la Asaki. Vez alta shi zyshi ca papusha asta precis o terminat Eliade. :radium:

Adica cele de la Asaki is 'padruji' iar cele de la Eliade is 'papushi' ? :smile:
 
:grin: Amu sa nu yntzeleaga fetitzele de la cel mai tare liceu - Eliade - ca am sheva cu ele.
Dar... fiind deja student yn anul 2, treceam eu yntr-o zi de primavara pe lynga liceu... Boje... Aveai impresia ca Naberejnaja otdyhaet :demon:
 
naberejnaia?........ tu cred ca ai dat peste cine nu trebuia, sluciaino Miron o iesit afara :smile:

la Eliade sunt fete poriadocinye, shi frumoase. asa ca ne nado....

da` tu poate ai incurcat usa: mai sus de Eliade este un Zoo magazin
 
eu tot cam sunt dezamagita de elevii din liceu.
ma uit la clasele 7-10( mai ales fetele)... mdaaa... vina la liceu,de parca vin la nunta, sau la o parada de moda.
sorry,parerea mea proprie.

de baietzi,care la repaus fug pina la towwwer ca sa joace oleaka Counter Strike sau ce o fi acolo, ,...... nu prea shtiu ce sa zic.
pur si simplu, cred ca conceptiile mele sunt diferite, sau lumea o ia razna cite un pic.

shtim prea bine ce fel de elevi sunt in liceu. mai ales caracteru`.
sa nu negam ceea ce e evident.
 
nda. pe timpurile cind eu eram acolo noi ne duceam la 'abc' la repaos. amu se duc la inet cafe. ce timpuri, ce moravuri! :smile:
 
Back
Top