Liceul Prometeu

particula;213177 said:
Imi cer iertare 96% sint abti de a purta discutii inteligente !
Celelate 4% sunt copii care au intrat la scoala in timpul anului, si inca nu sunt apti.
 
piggey, vad ca inca tot la fel te amuza tema asta... si mai ales sa enervezi adolescentii de pe aici. lasa-i sa fie entuziasti. ca ii mai bine asa, decat sa faca tampenii adolescentine :)
 
adrenalina;213192 said:
piggey, vad ca inca tot la fel te amuza tema asta... si mai ales sa enervezi adolescentii de pe aici. lasa-i sa fie entuziasti. ca ii mai bine asa, decat sa faca tampenii adolescentine :)

ehhh, daca ar fi toti la fel de entuziasti, nu am mai trai intr-o tara semi-romana, cu mai mult de jumatate de populatie vorbind rusa....
 
adrenalina;213192 said:
piggey, vad ca inca tot la fel te amuza tema asta... si mai ales sa enervezi adolescentii de pe aici. lasa-i sa fie entuziasti. ca ii mai bine asa, decat sa faca tampenii adolescentine :)

Ei hai... e amuzant! :) Eu ma distrez, le dau si lor o ocupatie. Invata sa-si apere imaginea... ei bine, nu-s foarte eficienti inca dar sunt de la Prometeu, un pic de intelegere:)))... au nevoie de ceva timp.

Apoi depinde de tampenii... intotdeauna am crezut ca acea perioada e perioada tampeniilor (obligatoriu).
 
nicusor, ca un baiat inteligent ce esti, ma asteptam sa-ti gasesti si singur greseala cu ''m-ai'', chiar credeam ca esti destept, insa m-ai dezamagit :) ...

Particula, chiar esti atit de ''abt'' sa porti discutii inteligente :D ?

si sa va mai spun un secret, nimeni nu te intreaba la ce scoala ai invatat tu, si mai ales daca iti faci studiile undeva peste hotare fii sigur ca nimeni nu stie ca in Md este asa liceu :D))), si nici nu intereseaza pe nimeni.
 
dictionar;213200 said:
nicusor, ca un baiat inteligent ce esti, ma asteptam sa-ti gasesti si singur greseala cu ''m-ai'', chiar credeam ca esti destept, insa m-ai dezamagit :) ...
Nu ma pot comapara cu dictionar. Am gasit greseala si promit ca nu se va mai repeta.

dictionar;213200 said:
si sa va mai spun un secret, nimeni nu te intreaba la ce scoala ai invatat tu, si mai ales daca iti faci studiile undeva peste hotare fii sigur ca nimeni nu stie ca in Md este asa liceu :D))), si nici nu intereseaza pe nimeni.
Esti absolut sigur de asta? Mai mult de jumatate din cei ce absolvesc scoala pleaca peste hotare. Pot sa-ti dau si date concrete daca doresti. Oricum, mersi pentru secret.

P.S. Nu voi mai scrie pe topicul asta. M-am saturat sa incerc sa schimb ceea ce nu poate fi schimbat, si anume gandirea lui Pig. Si oricum, nu vreau sa-i dau un motiv sa se distreze, chiar daca si eu ma distram cand citeam unele fraze de-ale voastre. Imi pare rau pentru greselile pe care le veti gasi.

Regards.
 
pe naiba 5 ani din viata mea pe apa sambetei ................cel mai corupt si ....c#c#t liceu din moldova ................... va mint pe toti cu acreditarea cc tipa e liceu european da voi mai cititi atent denumirea acestui liceu "liceu EXPERIMENTAL......" acest cuvant nimic nu va spune? va spune ca promu e pus pe experimet si daca in decurs de 15 ani va iesi ceva din el se va face alt liceu cu acceleasi conceptii...............prostii ...iar profesorii jombeaza copii shi parintii cum ar fi JUNCU naiba sal ia ..... sau varlan..... cu greu mam despartit de scoala asta porcoasa ..... acuma imi mananc coatele ca nu mam dus mai devreme........!!!!!!!!!!!! este descriminate daca o data nu teai pregatit doamne fereste si teo intrebat si nu ai raspuns adio raspunzi la ore ca nu te mai intreaba in vecii vecilor.!!!!!!!!!!!!!! o scoala obisnuita e cu mooolt mai normala unde te invata in primul rand sa fii om de omenie ci nu caine unde te invata sati descriminezi colegu pt ca nu invata.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! astept numai afirmatii la cele spuse de mine
 
invata sa scrii baiete si dupa aia critica pe altii... deja m-ati obosit toti astia practic analfabeti care nu ati facut fata standardelor liceului si va insirati frustrarile de incapacitate pe forum.
 
Back
Top