Ma nervedz!

de-as putea...maine ma astept la consecinte catastrofale. ma enervez ca nu gasesc niste flori in Iasul asta
 
am o dispozitie foarte nebuna si nustiu din ce cauza...probabil ca sefu ma va scoate la pensie...nu inainte de ai spune niste complimente de amor
 
ma enervez ka aici ora la internet-cafe costa 1,5 euro ... fuck ... tare scump in Europa:)
... si eu acasa plateam 70 lei pe luna :)
 
shit... iar m-am trezit pe la 2...
shi ieri cu solarisu shela am zamacit tat, shi iar pan pe la 4 am stat sa reinstalez totul
 
nu gasesc tema: cea mai nashpa zi..si ma enerveeez...
nu credeam ca voi dori vreodata sa scriu la tema aia..
.....acum 20 minute in fata biroului meu a fost calcata o fata de 20 ani..ea a traversat la verde..dar camionul a mers peste ea si ia zdrobit picioarele...o imagine pe care nu mi-o pot scoate din minte...din pacate imaginile astea te trezesc si iti dau o palma ca sa iti dai seama ca viata e prea scurta ca sa o irosesti pe fleacuri...pe certuri..pe nervi...ma simt tare prost..
 
ndias sa vezi asa ceva e tare naspa...da soferul dupa sa oprit sau ca un bleg tot inainte a mers...impuskati asa soferi trebue :rambo:
 
damn!...mai bine nu intram aici la tema data...nu pot sa ma abtzin in a'mi imagina fata aia zdrobita........horror!

da eu azi am facut accident rutier! A fost vinovat el shi inca ma facea ca daka am soviste sa'i platesc shi ma facea malaletka shi apoi imi facea shi ochi dulci de fatza cu fiica lui.... ce scyrbos!...nu am mai ashteptat nici politzia! am scris ca nu avem pretentzii unul fatza de altul shi "po domam"!
Shi sunt mega enervata pe shoferii noshtri zaraze de moldoveni nerespectuoshi!..............dracu sa'i ia!
 
xXNattXx;203742 said:
ma facea malaletka -- Shi sunt mega enervata pe shoferii noshtri zaraze de moldoveni nerespectuoshi!..............dracu sa'i ia!

:D.trebue sa fii atenta.Si cel mai bun caz ar fost sa asteptat venirea inspectorului.!
Eu am lasat masina in ograda casei peste noapte,mam trezit era accidentat, mi sa lasat nr de telefon si scuze pe hirtie de la cel vinovat.Duc masina la servis o repara si cind e timpul sa se achite plata,cel vinovat zice ca nu are bani ...Iak astia is nervi :)).Si timp pierdut!
 
am stat aiurea in biblioteca, mult si degeaba...m-am certat cu o profesoare la facultate, m-a calcat cineva pe picior dimineata, a areparut prietena si si-a adus aminte de mine, atunci cand nu mai am nevoie, am fost refuzat la un job (la asta ma asteptam), am mult de scris la licentza, am mult de citit, nu am prea mult timp, am dormit rau noaptea...ma intreb...ce urmeaza?
 
zeddo;203898 said:
am stat aiurea in biblioteca, mult si degeaba...m-am certat cu o profesoare la facultate, m-a calcat cineva pe picior dimineata, a areparut prietena si si-a adus aminte de mine, atunci cand nu mai am nevoie, am fost refuzat la un job (la asta ma asteptam), am mult de scris la licentza, am mult de citit, nu am prea mult timp, am dormit rau noaptea...ma intreb...ce urmeaza?

totul va fi bine ;) important sa incerci sa ramii calm. Vei reusi totul, eu amus iar ma duc la lucru si iar pina pe la 2 noaptea si miine iar toata ziua, si duminca juma de zi (exact disdedimineata, ), si iara-i luni si iar univer si iar tre de terzit dimineata si iar dupa lectii lucru, si m-am mai implicat in alta chestie tre sa ma duc si acolo, cel putin imi face placere.

Zedo, hai sa ne schimbam cu locurile :D eu itzi scriu teza de licenta am grija de fosta prietena :D, iar tu mergi la uni si la lucru in locul meu :D...vrei?
 
eu..iaca am facut o gafa frumusica..am uitat in taxi aparatul foto digital al organizatiei..si acum...dupa ce si soferul a anuntat sus si tare ca nu a gasit nimic..va trebui sa platesc pentru asta...zeddo...la tine e mai bine:D
 
Back
Top