mai mergi la McDonalds

La noi Mcd este unul din putinele locuri unde copii se simt bine, mai ales ca localul este curat shi nu se fumeaza.
Dar problema este ca acolo este exagerat de scump, shi la toate astea productia nu este autohtona :wink:
 
La noi Mcd este unul din putinele locuri unde copii se simt bine, mai ales ca localul este curat shi nu se fumeaza.
Dar problema este ca acolo este exagerat de scump, shi la toate astea productia nu este autohtona ;-(
 
of si Mcd-le astea.daca-au investit in Mcd lasa investeasca si in spitalele noastre. ce Mcd? am fost acolo,am mincat,am iesit din el si iar mi-era foame.ap de 30 lei de fiecare data sa maninc,pai intr-o luna imi pierd casa si sanatatea. PRO zama,mamaliga,fasulele..... :smile:
 
Eu nu am mai intrat la McD de vreun an jumate shi nici de gind nu am sa intru, dupa ce am citit un articol intr-un ziar despre el. Se spunea ca in Marea Britanie (sau undeva pe acolo :) ) o fetitza, mushcind dintr-un hamburger, a dat peste nishte labe de shobolan... :crazy: Desigur, ca dupa asta aprimit shi bani "za moralinii usherb", da' oricum...Daca in Marea Britanie patzeshti asha, d-apoi la noi...
De aceea pe mine acolo sa intru nu prea ma trage... :D
 
Pai sa sctii ca la noi in ultimul rand se va intampla ceea ce sa intamplat in Marea Britanie asta deoarece acolo este socotic McD ca o zabigalovka , dar la noi ca un restaurant, asha ca credetima ca la noi asha ceva nu va fi...
 
Eu nu stiu, restaurant, ne-restaurant...De obicei, acolo in Uk mai mult se maninca la Mc D, asha ca cred ca acolo taman ca tre' sa fie foarte atenti cu tot, ca sa nu piarda clientela...Da' la noi ce, lume este da' nu chiar Doamne fereste...Nu stiu, in orice caz eu stiu ca acolo piciorul nu-l mai pun! SIGUR! 8)
 
Fara nici o indoiala ca atunci cind faci acasa sau le face bunica, placintele sunt de sute de ori mai bune:)
Da' de la McD, mie indeobshte nu-mi place nimic. Imi placeau odata cartofii, dar m-am lecuit de ei! :lol:
 
Ingerica said:
nici nu prea merita: placintele cu mere bunica mea le face mai bune :p
Totushi placintele de mere shi visina mie mai tare imi place la McD deoarece au ceva deosebit.
Irrincik cartofe ca le McD (genul acesta) nu vei gasi nincaieri, nimeni nu le face mai bune, numai sa nu-mi zici sau sa nu-mi ziceti ca acasa sunt mai bune fiindca eu stiu ca asta este o prostie.
 
cartofii acasa is mai buni :) :) (mentsionarea asta pentru coolgreetings), numai ca trebuie sa shtii cum sa-i faci. la mine ies cam uleioshi :) la multsi oameni dupa Mcdonald's li-i rau........ Noi tipa facem reclama la Mcdonald's. :)
 
Coolgreetings, poate nu-s mai bune cartoafele prajite de acasa decit acelea de la McD, da' oricum eu nu poit sa spun ca ma dau in vint numai dupa cele "McDonalidschie" :D Is bune da' m-am lecuit :D
 
Da' parca cu carrtoafele n-am patzit nika, da' oricum numai ideea ca ele-s de la McD, ma cam indeparteaza de ele :D
 
Back
Top