mai mergi la McDonalds

cool

cred ca dupa ce ai mancat la mcdonalds-ul din rusia ti-ai dat seama ca nicaieri nu e mai buna mancarea decat acasa!nu a fost asta sentimentul?
 
Pai sigur, chiar shi in Austria trebuie sa recunosc ca la McD nu prea este bine, mancarea nu este buna...,insa in Slovacia este foarte buna mancarea....
 
cool

cool cum se face ca pana si intr-o tara super avansata ca Austria mancare nu este la un nivel ridicat? asta imi da de gandit? cred ca totusi sarmalele noastre sunt inegalabile chiar si in concurenta cu cel mai tare mcdonalds? :D
 
cool

cool nu stiu cum se face ca ai pus punctul pe i, si chiar de fapt ai dat un raspuns total in ceea ce priveste tema!
 
Am foat la McD.. am gustat pentru prima data Big Xtra... va sfatuiesc sa gustati shi voi... este cea mai buna mancare care o are McD :D
 
Revenind la unul din posturile de la inceputul topicului, despre cum e privit afara... In Franta mancarea este nemaipomenit de scumpa (oamenii se urca in masini si isi fac cumparaturile in supermarketurile din tarile vecine), de aceea, un turist cu mai putini bani ii este la indemana sa ia repede un meniu sa isi astampere foamea, ca preturile sunt oarecum mai mici.
Nici eu nu ma innebunesc dupa produsele McDonalds (mai bine cateva aripioare la KFC), dar un shake si doua burgeruri la pret de unu mai servesc :) ) (asta cu 2 la pret de 1 a pus studentimea pe jar :D )
 
cool

dar poate ar trebui sa stii ca mac-ul va merge super dintotdeauna !este printre cele mai profitabile afaceri din lume cred ca asta insa stiai si tu! :D
 
Back
Top