mai mergi la McDonalds

aici preturile sint mai mici, un ciz e 1 pic mai mult de 1/2$.
apoi la cit de des maninc eu la McD nu conteaza ce pun acolo, nu cred ca e mai multa grasime decit intr-o felie de slanina, cit despre hormoni, nu-i nimic, numai sa fie feminini.
 
IONIX said:
nu shtiu ce gaseshte lumea la McDonald's :wtf: daca vrei sa maninci la un pretz cumsecade mergi la o pizza :lol: sau acelashi Yellow :lol: :)

Yellow? Eu n-am auzit niciodata de localul asta. Explica !
 
Yellow se afla in fatza Palatului Natzional, peste drum. este un local destul de placut :lol: dupa parerea mea ...
pretzuri cumsecade shi atmosfera placuta :roll: enjoy :lol: :p :)
 
Manix in Moldova situatia cu McD este un pic mai buna caci daca ar fi fost preturile piperate care le-ai spus tu mai sus precis nu mai venea lumea la noi la McD... eu ma asteptam ca v-a fi mai eftin la Chisinau mancarea de la McD , insa am vazut ca ma bate zdravan la buzunar cei drept nu chiar asha ca in Austria! :D
 
Eu chiar a lalta ieri am fost la McD... mi-am cumparat doua fishMC(asha de foame imi mai era) :D
saptamana trecuta mai bine zis sambata am fost tot la McD.... mi-am cumparat McAfrica.... nu prea mi-a placut da n-ai ce face trebuia sa incerc :D
 
Adica cum te invita?
Adica ele platesc?
Alex.... straniu ca in asha o tzara dezvoltata ca Romania McD nu tine pasul cu lumea internationala!
 
Back
Top