mai mergi la McDonalds

cool

cool: salut patriot mic! :D pai tu nu vezi ca romania nu este in stare sa faca un mac bun dar sa intre in europa , unde suntem de fapt de foarte mult timp :lol:
 
cool

cool: pai da mld. si romania sunt in europa, dar vezi tu: mai trebuie sa fie si europa in mld. si in romania si apoi o sa facem un mac de nu ne vedem! :D
 
Hai ca eu astazi am fost la Burger King.... nu stiu daca ati auzit de asa ceva.. oricum este mai bun decat McD problema este ca asa localuri sunt doar 5 in toata Vienna si costa c-am scump !
 
C-am asa ceva, cei drepta diferenta nu mai este chiar asa de mare!... :)
Am platit nici mai mult nici mai putin de 3.50 doar pentru un Burger!
 
cool

te mira? pai bine at. spun altfel: pana si in penultima tara din lume ca nivel de trai a patruns burger king-ul! :lol:
 
cool

nu sunt ironic , ci poate doar rautaciofil! :lol: si vrea sa mentionez ca mi-a placut mai mult pizza de la spring time decat mac-ul de la mcdonalds :D
 
....si McDonaldsu are careva avantaje.......va zic unu care le bate pe toate celelalte in cap......

...daca vrei la WC si esti exact in centru orasului.....intri la McDonalds si faci pishuka intrun lok curat si frumos mirositor!!!!!

si fara bani....
 
Back
Top