Melodii stupide

In gusturile omului se poate face doar un lucru...
In sens zca aceasta lista de melodii placute/neplacute va continua pina la infinit.
 
O piesa stupida mi se pare a fi ultima piesa a trupei HI-q...de fapt toata muzica lor mi se pare stupida...dar asta le intrece pe toate :lol:
 
ppl... iaka nushtiu cum voua da nii ini "plashi" Britney Spearce - Toxic
:hahaha: iaka ista mudzon na... :rock_liv: tuma ini aduk aminti di System of a Down - Toxicity
 
compara
System of a Down - Toxicity
When I became the sun,
I shone life into the man's hearts,
When I became the sun,
I shone life into the man's hearts.
--------------------------------
Britney Spearce - Toxic
Baby, can’t you see
I’m calling
A guy like you
Should wear a warning
It’s dangerous
I’m fallin’
--------------------------------
:sa bem:
 
Faithless nii System Of A Down - Toxicity v naturi ini plashi... yo acolo nu m-am referit la nika rau dispri dinshii da dispri Britney...
sau poati yo n-am intseles shei vru tu sini arats prin asta...
lana...

iaka mai esti un mudzon super Leningrad - (dupa idei Voodoo People si kiami sau sheva di genu ista)...
iaka asta tufta naaaa... vapsheta Leningrad-u ista ii polnii shit... :desovel: huuuuuuu
 
eu tin minte cand an fost in iarna la bcuresti, am auzit o piesa care m-a "impresionat" :D .. nu stiu cine canta, insa it goes "esti fitoasa.. daca ito pasa...." daca cineva cunoaste piesa, please let me know cum se numeste si cine o canta.. i would appreciate it
thanks
 
in genral manelele sunt un subiect aparte de discutii... eu cind aud "am masina cea mai tare, sunt bogat, am multe femei, am un metru 43" mis e face scirba...
 
Ingula yi zyshi Fizz-Eshti fitzoasa melodiei... sparji timpanili ku dynsa...

tat shy kynta romynii...
(s mai gaseshte kyte o exeptzi e din an yn pashte)
 
Da oare ASIA o kyntat vreodata ceva makar.. kyt de kyt.... acceptabil?
videoklipul nou l-am vast pi ProTv... shy... am ynkis okii...
daka o vast fetele ka nu fak bani ymbrakte... s-o dezbrakat....
de... cerintza publikului
 
muzica rusa in mare parte - $shit [rock=exceptie..]

rukki vverh.. shi inca un cintec... "ea, yabloki ela" =)
ei oameni buni, ce sa mai scriu daca stiti ce am in vedere.. exemple sunt foarte multe, scriu numai ceea ce m-a atins recent...

ooda! capodoperele din mother-romania tot sunt bune.. mai ales cheecky girls ;-)


ozone.. nu prea ascult asa ceva.. dar as vrea sa aflu totusi ce se cinta acolo? "mai rapid? mai aho? mai ahi?" WTF? sa ma lumineze cineva care stie.. si treaba asta cu beep'urile e stranie... ar fi bine daca cineva din ei s-ar inregistra pe forum si ne-ar explica

daca totusi de alcatuit un 'top-crap', pe primul loc ar fi crapul rus, pe al doilea - cel roman.
 
eh, Fizz este un fenoment aparte : un fizzos care face misto de restu' fizzosilor, pentru ca zice el, e unicu' fizzos genuin.. !!! rade harb de alt harb :)
manele au locu' lor in entertainment; fara ele ar fi viata mai trista, deci nu le clasati drept 'stupide', sunt chiar tare informative si fun de tot! muzica ruseasca nu mai ascult; banuiesc ca au si ei de toate (precum si englezii, francezii, italienii si slovacii etc) am discutat un si ceva in urma despre chestia asta, tot pe forumu' asta la ru v ro...:)
 
Back
Top