Melodii stupide

VoroninHasAids;151752 said:
ideea este că acest topic este despre prezentarea părerilor personale, fătuco :)

:hoho:
saraneth nu stiam ca ti-ai schimbat sexu'.....VHA ....ai grija cum vorbesti pe aici, da?
 
Dacă mi spui cu ce am greşit, cu cea mai mare plăcere.
Termenul fătuco, din cte ştiu, este un termen la fel de insultător precum păpuşoi.
 
mie imi place orishice...fara manele....dak piesa e buna orice gen ar fi de ce sa nu ascultam?...in plus viatza e prea scurta k sa ne limitam....:) :)
 
arina, da, am vazut shi eu... cred ca ochii din avatar au un efect special :))

nu, nu accept orishice... de exemplu piesele care se dau la radio locale deja imi stau in gat... shi nu pot sa ascult o piesa care nu-mi place in fiecare ora... shi cam imi stau in gat lyricsuri de tip : eu te iubesc, tu m-ai lasat, eu ma gruzesc, tu te-ai impushkat...
ia studiatzi versurile din albumele Theatre of Tragedy de la inceputuri... pe langa faptul ca sunt scrise intr-o engleza veche, sunt geniale!
 
koltzunash,exceptind albumul ''music'' care n-are nimic in comun cu stilui T.O.T...intr-adevar atmosfera gothica,parca un poem.
 
specific albumele:
Theatre of Tragedy
Der Tanz Der Schatten
Velvet Darkness They Fear
A rose for the dead
sh poate Aegis
 
oki....poate k am exagerat putzin...dar pot f bine sa ascult shi O-zone dar ma omoara si Nightwish....ia asculta versurile de la Dead boy's poem...e absolut mirific si splendid ce pot sa transmita prin mel lor...
p.s: muzik electronik,house shi rockul gothik, this dying music....4 ever in my soul
 
dragule, ăsta este un topic despre PĂRERILE PERSONALE are utilizatorilor. Spune ce nu-ţi prieşte şi taci, nu ţi mai apăra gusturile att.
 
Arina;152165 said:
aaa, inca una... noua piesa a Alexei.... fuuuuuu.... si clipul e aiurea - moldoveni in pustiu

presupun ca de C'MON vorbesti ....c'mon c'mon :)) deacord...
 
ANTESTOR
Trupă de black metal CREŞTIN din Norvegia, care l-au avut şi pe HELLHAMMER ca baterist de sesiune
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=En8eVga5xa4&mode=related&search="]YouTube - Antestor - Sorg (LIVE)[/ame]
Un videoclip de la un concert.
Mă doare capul...
Lumea se duce dracului.
 
Alexa mi se pare patetica. nulitate prin stralucire...

Da' de cantecul lui Adi Ursu atzi auzit?

ceva de genul:
ai ajuns shi tu(>damu>) sa fii iubita..
ai ajuns shi tu sa invetzi ce 'nseamna sa iubeshti...
ai invatzat ca potzi sa raneshti...
ai invatzat........

M-apuca fiorii cand aud piesa... RRRRRRRR...
 
Back
Top