Melodii stupide

:)

Who Let The Dogs Out...
huli huli huli :(((

sau aceeshi dragoste din tei... mie imi suna a poluare sonica!!!
 
Azi ma uiatm cu vio la Tv K lumea..... si acolo am vazut un videoclip... canta o tipa.... jiulia.... sau ceva de genu asta.. domne ce stupid arata si canta tipa..... cum poti sa fii atat de stupida.. nu inteleg....... :wtf:
 
inschimb e foarte sexy!
P.S-barbatii de mai multe ori apreciaza intr-o fata&femeie sexualitatea decat capacitatile ei mintale.
P.S.S-Poate tu si cu cu Vio nu sunteti atat de stupide ca ea,dar in orica caz sunt sigur ca nu aveti atat sexualitate ca ea!!!
.....oare nu spun eu corect Mettaliuga? :ciupos:
 
..

muzika nu ii o kestie care sa fie maltratata in felul in care o maltrateaza o-zone.. i'm not a mad rock fan or smth [cel putsin ii mai greu s rekunosk treaba asta :D].... da` kestia kare m-o iritat cel mai tare este ka dan used to sing metal.. avea shi o formatsie .. shi de la asta o trekut la 'tsi-am dat bip shi sunt voinic'..

orikum.. e super simplu de dedus logika muzicii lor..: atyta timp cyt ii intretsine financiar, e shi normal k o sa continue sa cynte tot crapu ku kare ne-au obishnuit..

anyway, ozone ka ozone..
pe mine m-a adus la disperare maneaua N1, care ii pur shi simplu PESTE TOT in zilele astea... prin toate barurile, din toate mashinile rasuna refrenu care efectiv ma skoate din mintsi [in plus, se shi lipeshte de creier, ieri m-am surprins fredonyndu-l.. :) ]
de ce ma mintsi de ce ma mintsi de ce ma mintsi :D maaaaannnnn.... cum draqu s ai asha inspiratsie nebuna ka sa creezi asha ceva? :)

ei....
money explain everything
listen to what u wish and have fun of the creeps
that's all :)
 
deleanu said:
inschimb e foarte sexy!
P.S-barbatii de mai multe ori apreciaza intr-o fata&femeie sexualitatea decat capacitatile ei mintale.
P.S.S-Poate tu si cu cu Vio nu sunteti atat de stupide ca ea,dar in orica caz sunt sigur ca nu aveti atat sexualitate ca ea!!!
.....oare nu spun eu corect Mettaliuga? :ciupos:

shy de asta ca fusta la Julia yi mai sus ca chilotzeii de asta tu pe ea o uvajeshti mai tare?
shi sexualitatea nu are nimic cu dezbracatu yn filme... shi barbatzii apreciaza asta pana la un anumit nivel...
eu ma ninunez de mesajele tale.... mustesc de yntzelepciune.... :hahaha:
 
hm...si de ce a murit tema asta? au incetat de a fi scoase cintece timpite..sau a murit Serdiucika si Adrianul suedezul? mie acuma care imi vin cinetece stupide in minte sunt : Chihuahua ( hate it) si unu rusesc care suna gen : ia beremena no ato vremeno...ce liber vorbea padruga de avort;))))
 
iaka aishi nu-s de acord... da nu-s decat gusturile tale... nu shi shaz acolo treapociku sh da din cap sub grind...
 
ghaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ghaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...


da da, shtiu... da eu pentru moonspell tai tat!
 
grindcore-ul
emo
house&muzica de cluburi(repetitiva)
latino&reggaeton
Ozone(tot)
toata muzica asheea care-nshepe sa puta(manele)plus muzica pop romaneasca
muzica de asculta skinheads
 
Back
Top