mIRC ---Hobby sau boala ?

n-am

n-am vrut sa par asa de dur in exprimare, dar ca orice drog care-ti da dependenta, nu mi se pare a fi bun nici macar acesta, se pare ca am luat si eu "viroza" forumului! :crazy: :)
 
Re: n-am

am incercat shi eu viroza, cind am inceput a scrie timp de o saptamina am scris citeva zeci de mesaje, apoi pentru o perioada am disparut shi iata ca din nou se leaga de mine
 
cred

cred victor ca viroza e rea la inceput si pare sa nu mai treaca, dar cum orice lucru e trecator o ne treaca si asta, incetul cu incetul ai sa vezi!
 
victor si cool

victor si cool, cred ca o sa ne tina, pana cand o sa vrea muschii nostrii sa ne tina :D :) :lol: adica pana o sa ne plictisim si de asta! :( :cry:
 
Serverele IRC: pentru frustrati, complexati, fobisti.
Da, sunt de acord cu alex aka. Forumul e mult mai periculos.
 
.. dar pentru cei care vor sa faca si altceva cu mIRC-ul: SHIFT si click pe 'about mIRC' (extrema dreapta.. fiti atenti la ce se intampla cu el, butonul). Click pe acelasi 'about mIRC' (un simplu click-stanga)si scrii apoi 'Arnie' (pur si simplu, la tastatura, direct, chiar daca nu ai unde). Cu acelasi 'about..' deschis, dati un click chiar pe nasul tipului. Dar chiar pe el! Si ultima: click dreaptea.. unde, daca nu pe 'about...'.
Distractie placuta!
 
urfe

urfe pai da este periculos in masura in care exagerezi, asa ca mine! altfel este ca orice lucru obisnuit pe care-l faci si apoi incet-incet devine obisnuinta, iti intra in sange in reflex si apoi e normal sa fie greu sa te dezobisnuiesti!
 
Re: urfe

referitor la exagerare du da stai mult pe forum, cindva ma gindeam ca exagerez eu, dar cind m-am la mesajele pe care le ai scrise si la data de cind esti inregistrat am ramas cu gura cascata.
 
Victor tu exagerezi?
Nu...!!!
Iata eu exagerez stand pe forum cate 3-5 ore pe zi pe forum...(poate uneori fac exceptie shi stau mai putin)
 
eu cind vin la serviciu, de dimineata de la 7.30 pina pe la 10 nu fac nimic altceva decit citesc ceeea ce sa scris pe forum, dar cu parere de rau pe mai multe din cele care ma intereseaza la acel moment au loc niste discutii mai mult personale, in care nu poti veni cu replica sau idee
 
Eu nu ti-am dat dreptate degeaba, am stat destul pe chat (destul nu-i totuna cu mult timp), dar forumul m-a cucerit din prima seara.
 
pana

pna la urma ce sa fac mai cu chestiunea asta ca nu stiu , dar ma framanta!auzi m-a parasit, si eu tot n-am inteles motivele! nu le inteleg deloc pe fete, si nici nu vreau sa le invectivez intr-un fel!
 
Mi-e mi se pare firesc ca sa fim de la inceput atrashi de mIRC...e ceva nou..oricui cred` eu ca i-ar fi placut mIRCu de la inceput..dar pe urma te plictiseshti..gata..s-a dus azartu`...asta nu e numai cu mIRCu..dar shi cu celelate lucruri..daca nu e nimic nou..atunci nu e bun pentru noi..
 
Back
Top