Nu am curaj

PiggyEFromHell;147109 said:
smile, dar tu esti sigura ca esti buna la pat?:)

O fi vreo kestie din asta comuna pentru misogini ,ca vroiam sa o intreb si eu exact acelashi lucru :)
 
Nu am avut curaj sa-mi arat sentimentele fata de o persoana , acum nu mai pot sa o fac pentru ca ea nu mai este :(
 
uuuuuuuuuuuuuuuh! asta e rahat... doamne... in asa cazuri nu merita chiar nu merita sa mai taraganezi...
 
Iluzia;147256 said:
Nu am avut curaj sa-mi arat sentimentele fata de o persoana , acum nu mai pot sa o fac pentru ca ea nu mai este :(
hmm, iakka shi semnatura ta isi are rostu. totul este trecator ...
 
Fr3Zy;147253 said:
O fi vreo kestie din asta comuna pentru misogini ,ca vroiam sa o intreb si eu exact acelashi lucru :)

Ar trebui sa de creat o secta, sau o organizatie modiala... sau chiar o societate secreta noua.;)
 
smile...;147129 said:
piggy nam fost niciodata atit de sigura;)

Pai draga, de ce nu vii pe la mine la o certificare recunoscuta international? Nu ar trebui nici sa iesi din tara. Vei primi imediat o centura care reprezinta nivelul tau. Dar exista si un risc, poti primi centura de castitate, ca sa nu dezamagesti potentialul consumator;)
 
vot imenna
de acord cu S

K tu v nature nai hal cand zici asta

stii cate zile n-o mancat nebuna sheea? de-ai shti, ai a**i!
 
nuuu, nu face l;a asa ora, ;) o mai poti enerva ca o trezesti din somn la ora asta... nu face ;)
iakka mine dimineata cind se grabi sasi faca ceaiu e tocmai momentu' ;) daca o sa aiba placerea sa vb, e bine, daca nu - fa'ti concluzia :super:
 
Back
Top