Nu am curaj

Faza cu carnea de porc m-a dat gata:) Daca nu-ti place, nu manca dar sa zici ca e aiurea inseamna sa n-ai habar despre ce vorbesti.
 
Si da si nu. Imi place carnea de porc bine preparata dar nu ma limitez doar la asta.

Tu nu? Ba nu, nu-mi zi ca esti vegetariana... ar fi prea caraghios.
 
semidia esti vegetariana..sau iti faci de cap acum? cred ca tre sa ai mare curaj sa fii vegetariana...as vrea...cel putin sa exclud carnea...asta incerc acum sa fac...dar nu prea am curaj..
 
linar sunt vegetariana sezonier,ori cu lunile,ori cu saptamanile,dar niciodata anual:D

niciodata nu am mancat fazan:)
 
PiggyEFromHell said:
Hei, suntem la Nu am curaj si nu la Niciodata..
:hoho:

si ce daca e ar fi vegetariana? nu vad nimic rau in asta..mai mult decat atat e un stil de viata foarte sanatos (dar + lactate +branzeturi...excludere doar carnea)

nu am curaj sa ies acum afara pe caldura asta...
 
nu am curaj sa raman anul...

OFFTOPIC
linar, vegetarienii sunt obsedati. Nu e deloc sanatos. Cel mai sanatos stil de viata e sa mananci un pic de toate si sa ai grija la combinatii. Chiar si grasimile trebuie mancate, doar cu masura. Carnea e o sursa de proteine - aminoacizi. Nu e singura sursa dar e una de care ai nevoie. Si unde mai pui faptul ca proteinele si substantele din carne stimuleaza creierul (mai ales carnea de peste si de vietuitoare marine).
 
smile , ai avut vre'un iubit care e mai bun la pat decit prezentul :vino: ?
ma gindesc, oare la ai tai 16 ani, ii mare tare experienta :D?

Eu la 16 ani nu as fi avut curajul sa fac ceea ce faci tu acum :D
 
dictionar vad ca teai si informat de virsta mea,
as trebui sa ma consider curajoase de ceea ce fac?o fac din iubire pai sa spunem ca pina nu de mult era astfel..dar acum nici nustiu ce mai simt,..nu neg ca nu am experienta..dar stiti citeodata vrei sa te faca sa inebunesti..dar nici nu stiti de ce am parte..
piggy nam fost niciodata atit de sigura;)
 
smile...;147129 said:
dictionar vad ca teai si informat de virsta mea

Smile eu sint fata :hlizesc: nu m-am interesat in special de virsta ta, pe mine fetele tare nu ma intereseaza :hlizesc:

Niciodata nu am avut curajul sa le spun persoanelor dragi cit de tare ii iubesc, si nici fapte asa marete, pentru aceasta, tot nu am facut...
 
nu am avut curajul sa-mi implinesc un gind, fie din teama unei zadarnice sperante, fie din teama de sine...
 
ar trebui sa-ti para rau...lucrurile se obtin la simpla si sincera dorinta de a le avea! Halal de semnatura ta dc sta doar de dragul statului si nu o aplici la tine!!!

Ce folos ca ai curaj sa faci de toate daca tot nu te inteleg oamenii... nu iti inteleg motivele si argumentarile... probabil e mai bine sa nu ai curaj!!! Ca apoi sa nu-ti para rau ca ai facut si oricum nu te-a inteles nimeni!
 
Back
Top