Nu am curaj

hai mai statzi bine shi nu va facetzi griji.. la faza cu drogurile fiindca nu a fost spusa cu seriozitate shi mult stimatului domn care a zis sa-mi caut de treaba cu nishte examene sau copii relex imi educ copii foarte bine cu sau fara droguri.. sa dea domnu sa-i ai pe-ai tai... nu ma cunoshti nu arunca vorbe-n vint... ca tare le mai place la mutzi de pe forumu asta s-o faca.. sa para ca-s tare deshteptzi.. hai mai lasatzi-ma.. mai datzi-va seama ca nu suntetzi doar voi pe lumea asta cei mai deshteptzi daca atzi invatzat nishte cuvinte mai complicate din DEX.. sorry poate nu am dreptate in prinvintza unora.. da chiar asha..
hai saritzi pe mine :D
 
in fine, va veni solara si iti va explica daca va dori...

sa revenim la tema intre timp...
ma gandeam ce as putea sa spun la tema si sa nu sune banal... din pacate nu prea multe... sunt chestii minore, care nu au o insemnatate prea mare.... suntem oameni obisnuiti, care nu ne confruntam cu prea multe evenimente majore in care sa ne aratam "curajul"... poate am avea curaj sa facem mai multe, insa nu suntem motivati, pentru ca stim ca nu are sens...
 
semidia said:
....am sa adaug eu in locul vostru si am sa incep cu piggye

piggye nu are curaj sa se umileasca in fata unei fete,implicit sa-i sarute piciorusele:D

:hoho: ... si pentru asta iti trebuie curaj? Nu exista destui pupincuristi pe lumea asta? Sau faci un fan club?

semidia, argumentul e absolut absurd. De ce ar treui sa ma umilesc in fata unei fete? De ce ar trebui sa-i sarut picioarele? Poate doar la propriu daca fata ar fi iubita mea si ar avea astfel de dorinte ciudate ca si tine... :ciupos:

Si de unde stii daca am curaj sa fac ceva sau nu?

offtopic

Apropo de abuzul de cenzura si abuzul de emoticoane. Nu sunt de acord cu utilizarea abuziva a emoticoanelor dar daca e doar unul cred ca ar trebui lasat. Sau daca sunt mai mult tre' de atentionat utilizatorul iar postul sa fie editat la un minim acceptabil si nu total.
 
te crezi prea mandru sa te poti umili,de altfel aerele tale de superioritate vor stinge orice inflacarare din partea vreunei fete:D
 
semidia said:
te crezi prea mandru sa te poti umili,de altfel aerele tale de superioritate vor stinge orice inflacarare din partea vreunei fete:D
nu sunt la fel de sigura:D...
 
semidia said:
te crezi prea mandru sa te poti umili,de altfel aerele tale de superioritate vor stinge orice inflacarare din partea vreunei fete:D

Pai semidia, dupa cum descrii tu situatia atunci teoretic eu sunt virgin.. nu?:)

P.S. Care aere de superioritate?
 
:) e un lucru extrem..chiar poate fi numit, si sport.. :)
nu am curajul sa ma plimb pe ploaie cu descarcari electrice, prin camp.. :)
 
:hoho: piggye virgin? cum poti sa crezi asta semidia?chiar nu se vede?...nu am curaj sa cred asta:he:
 
nu am curaj sa cred ca Piggy nu e virgin :vino: Uite ce purcelus nevinovat in avatar probabil e vreo unul nemtesc :vino: (sper ca nu e o scroafa travestita luata de prin Kln :hlizesc:)

si daca inca un caraj , atunci nu asa avea curajul sa sar in apa sa salvez pe cineva de la inec, asa cum eu nu pot inota :)
 
dictionar said:
(sper ca nu e o scroafa travestita luata de prin Kln :hlizesc:)

:hoho: nu am curaj sa ma opresc din rs...

nu am curaj sa merg sa iau un autograf de la Dima Bilan ...:D
 
Back
Top