Nu am curaj

in ce sens? :) :hahaha: da daca sa fiu cisntit eu am calarit in sesul direct un BOU, ca la corida, pin mia tras absolut intimplator un corn in genunchi de nu stiam cind mam nascut atunci. Da e taare!! :)
 
dictionar said:
nu am curaj sa cred ca Piggy nu e virgin :vino: Uite ce purcelus nevinovat in avatar probabil e vreo unul nemtesc :vino: (sper ca nu e o scroafa travestita luata de prin Kln :hlizesc:)

si daca inca un caraj , atunci nu asa avea curajul sa sar in apa sa salvez pe cineva de la inec, asa cum eu nu pot inota :)

Nu e o scroafa travestita. Aia e o poza din copilarie:), unde nu aveam curaj.
 
semidia said:
nu am curaj sa spun "cuiva" tot ce simt.
semidia,

eu am curaj dar n-am cui.

asta zice, daca vrei sa discuti ceva cu cineva, acea persoana trebuie sa fie cel putin la fel de evoluata ca tine in domeniile in care tu ai evoluat. cred ca asta e adevarata problema. dorinteodor
 
dorinteodor said:
semidia,

eu am curaj dar n-am cui.

asta zice, daca vrei sa discuti ceva cu cineva, acea persoana trebuie sa fie cel putin la fel de evoluata ca tine in domeniile in care tu ai evoluat. cred ca asta e adevarata problema. dorinteodor

ce vrei sa spui prin "eu am curaj,dar n-am cui"...si din ce ai mai scris tu mai sus sa inteleg ca esti mai "evoluat"decat eventualele partenere pe care le-ai vrut,dar fiindca nu au aceleasi abilitati,mai bine nu ma implic....sau cum vine asta?
Eu vad altfel problema.

Nu am curaj sa-I spun ca am mintiti:he:m-ar musca de gat:)
 
Vrea sa zica ca tu esti mai evoluata in domeniu ca el... nimic mai mult.

Cine nu are curaj sa manance porci aici? Hai ca va ajut eu la acest capitol.
 
PiggyEFromHell said:
Vrea sa zica ca tu esti mai evoluata in domeniu ca el... nimic mai mult.

Cine nu are curaj sa manance porci aici? Hai ca va ajut eu la acest capitol.
cred ca pritena mea de religie musulmana nu va minca carne de porc in viata ei :)
Dar sa maninci un porc, oare ce sens o fi avut porcul aici :)? Tu mai clar. sa vad daca sint in stare de a minca un porc sau nu :)
 
fuuu...carnea de porc..fuuuuuu...nu mananc carne de porc de nu'sh cati ani..tin prea mult la sanatatea mea ca sa bag prostioare:D
 
:) shi eu..toate rudele se mira cum de famila mea o trecut la carne de vita..miel, in timp ce zic ei.."carnea de porc e atat de consistenta shi gustoata..shi aromata" bull shi.t

N-am curajul sa ma sinucid, nu ca ash vrea..dar sa o vreau ca n-am curaj..sau plusul e ca am conshtiintza
 
n'am curaj sa intru in Decanat sa iau indreptare :super:
da rana ili pozna tre so fac, da ma gindesc sa trimit pe cineva in locu' meu
wink.gif


userbar9bu.jpg
 
nu tre sa ai mare curaj sa mergi in decanat pt indreptare...hai ca nu am fost niciodata cat timp am fost studenta...dar cred ca chiar nu e mare lucru:na:

n-am curaj sa plec singura in praga :D chiar daca visez la asta mult:)...
 
Back
Top