Oameni,ce faceti voi cand vi-i trist?

Eu am ushurez nu numai cind pling...daca intselegitsi ce vreau sa va spun!!!... Deci daca vi-e greu USHURATIVA!!!!
 
Eu ma ushurez nu numai cind pling... :hahaha: , way Diavole, lumea aici vorbeshte despre feelinguri, da tu te bagi cu USHURAREA... nu tzi-i rushine, baiat mare. :grin:
 
Diavolul, tu intselegi a se ushura in tare multe moduri... :smile: dar cum sa te intseleg la tine lacrimile au mai multe cai de iesire?
 
tristetea este un lucru inevitabil, inscris in planul de existenta al fiecaruia din noi, si vine odata cu nasterea. amintiti-va ce faceau dacii cand mergeau la razboi si atunci cand se nastea un prunc pe lume...

dar mai depinde cine sau ce te face trist - unica ce ma face trist pe mine este prostia omului dar mai ales a oamenilor de la conducere, dar sper sa o asimilez si pe asta si atunci poate nu prea va pica tristete pe cheptu meu.
 
zoerzonel , deacuma intri in politica , cit despre tristete sunt deacord cu tine , e parte din viata fiecaruia . E trist cind esti trist :)
 
hei someone,

uite soarele. este el singur dupa parerea ta? crezi ca ii este trist lui? atat timp cat crezi ca esti singur, inseamna ca e momentul sa-ti cultivi increderea in puterile proprii dar nu sa faci depresie, nu merita, viata e atat de frumoasa. eu numai ies afara si ma bucur cate lucruri frumoase sant in jur :)
 
daca itzi este trist, cautzi solutzie de a te inveseli :D sunt diferite metode nu potzi sa te gruzeshti la nesfyrshit
:ciupos:
 
Mie cind imi este trist ascult muzica... Acesta e cel mai bun leac al meu... Cind plec undeva, pot sa uit banni acasa, dar nu si cd-plaierul :wink:
 
Eu intotdeauna ascult muzica...dar atunci cand sunt trista sunt doua genuri pe care le prefer , dupa cum am si doua stari de tristete : daca tristetea provine din adancul sufletului ascult cea mai dura muzica pe care o am in casa ( metal , punk...) , iar daca tristetewa este una mai superficiala ascult o muzica mult mai linistita ( de obicei blues si jazz )... :crazy:
 
Back
Top