Pasiuni care va hranesc sufletul...

Spencer;148452 said:
Ceea ce vad la sala mi se pare un fel de "tortura" ... probabil ca nu trebuia sa folosesc ghilimelele. Daca cineva vrea sa arate mai bine, treaba lui, insa asta nu inseamna ca trebuie sa ridice greutati peste greutati k sa realizeze cresteri musculare peste cresteri cu descresteri.
de ce zici de tortura? nu sunt deacord aici...fiecare isi programeaza exercitiile pe care are de facut..si daca persoanei respective ii face placere sa ridice greutati peste greutati atunci nu are decat..doar nimeni nu il impune...dupa ce am inceput sa frecventez sala de forta am simtit ca corpul meu "traieste" nu doar sta in stare amorfa pe scaun si doar niste plimbari si atat...dupa ce am fost vineri la sala si sambata la Clubul de Calarie duminica simteam ca sunt moarta ..fiecare muschiulet ma doar si azi:he:
 
cam nu prea cred la starea pe care o redai tu hazlie ca te doare fiecare muskiulets :super:
 
Voyage;148569 said:
cam nu prea cred la starea pe care o redai tu hazlie ca te doare fiecare muskiulets :super:

da daca am sa-ti spun ca mi-am ros coatele la sala si am si o rana de la saua de la cal..si vanatai pe picioare ai sa ma crezi ? :D
 
Spencer;148409 said:
Mai porky sau nif-nif sau naf-naf cum vrei sa ti spunem? Fetele au o hipersensibilitate la exteriorul lor. Daca Oby zice ca are putin exces ,nu inseamna ca seamana cu bunica ta :) .

So... cineva te crede glumetz in afara de -oby-? Pe langa faptul ca habar nu ai de ce se duce lumea la sala mai si crezi ca esti destept zicand ca sunt prosti cei care fac bodybuilding. Fiecare face ce vrea cu corpul sau. Iar alti sportivi isi ajusteaza greutatea si tonifiaza muschii.

-oby- ce pot sa zic, eu m-am dat cu presupusul, in general fetele care spun ca au un pic greutatea in exces au exces semnificativ. Dar daca spui ca esti acceptata de jumatatea ta atunci probabil esti ok (sau lui ii plac grasele:) )...

linar, care-i faza cu mentiroso, nu am inteles:)
 
PiggyEFromHell;148770 said:
linar, care-i faza cu mentiroso, nu am inteles:)
dle trainer sper sa va dati seama si singur despre ce vorbesc...daca nu si nu..atunci un PM sau ym va va lumina:na:
 
PiggyEFromHell;148770 said:
linar, care-i faza cu mentiroso, nu am inteles:)
ai zis o afirmatie la care te autocontrazici ;) [filozofie-logica] :D
mai in scurt: un fel de "Ljetz" "meahko-gavarea" ;)
 
PiggyEFromHell;148770 said:
So... cineva te crede glumetz in afara de -oby-? Pe langa faptul ca habar nu ai de ce se duce lumea la sala mai si crezi ca esti destept zicand ca sunt prosti cei care fac bodybuilding. Fiecare face ce vrea cu corpul sau. Iar alti sportivi isi ajusteaza greutatea si tonifiaza muschii.

-oby- ce pot sa zic, eu m-am dat cu presupusul, in general fetele care spun ca au un pic greutatea in exces au exces semnificativ. Dar daca spui ca esti acceptata de jumatatea ta atunci probabil esti ok (sau lui ii plac grasele:) )...

linar, care-i faza cu mentiroso, nu am inteles:)

Bai tampule, am zis eu ca s prosti aia care vin la sala? Si eu merg la sala...
 
spencer, mai domol, ca nu tine de psihologie :super:
P.S. Stergeti tot floodu' de aici 'nna ;)
 
maaa piggggy maaa...nam eu exces tare mare...da ii exces daca zic ca e putin..ii deamu exces :D si nus grasa..ti-am bagat pe la pixel poza......

fa zoom + si ai sa te uiti daca ii gras fundul meu sau nu :D
 
-oby-;148830 said:
maaa piggggy maaa...nam eu exces tare mare...da ii exces daca zic ca e putin..ii deamu exces :D si nus grasa..ti-am bagat pe la pixel poza......

fa zoom + si ai sa te uiti daca ii gras fundul meu sau nu :D
de'ar fi 3D... :super:
asta pe tema: "pasiuni care iti hranesc sufletu" :super:
 
Spencer;148821 said:
Bai tampule, am zis eu ca s prosti aia care vin la sala? Si eu merg la sala...

Dom'le Spencer... chiar esti un frustrat... cum poti sa insulti direct un alt user cand pe forum e interzis acest fapt?:) Ah, e o intrebare retorica...
 
Apropo de infractiune(mesajul asta e pt adrenalina)... nu bagi si tu mailul tau in profil, ca sa pot sa te contactez si sa contestez respectiva decizie pe care ai luat o? Ca eu nu pot sa dau pm, iar pe forum nu are rost sa bag chestiile astea.

Porcule, du te la mama ta si plange ca, vezi bine, te a jignit cineva de pe forum ssi ti a luat jucariile... Nu mirosi bine, omule... Cred ca ai mancat stricat de dimineatza.
 
Back
Top