Pasiuni care va hranesc sufletul...

Ei Piggye ,parca nu stii ca is niste fatalai cam totsi practicantsii de Karate ,de ce sa nu s-ar simtsi si fetele in apele lor acolo ? :))

Pasiune care imi hraneste sufletul ... Free Fightingul , Meditatsia ,Pick-upul , bla bla bla ...
 
:) pai karat e pentru fete. Am eu un cunoscut centura neagra care si-o ia la fiecare coltz dar stie sa faca show.

Am si eu pasiuni de (nu chiar) free fight, pu, mai putin meditatia. Dar am zis ca voi incerca sa fac yoga, sa vad daca imi place. Apoi condusul si programming.
 
hm... pe drumurile noastre pasiunea pentru condus se transforma in stresiunea de supravietzuire :D
cred ca cea mai mare pasiune a mea sunt fetele... ma tzin constant alive...
 
PiggyEFromHell;147525 said:
:) pai karat e pentru fete. Am eu un cunoscut centura neagra care si-o ia la fiecare coltz dar stie sa faca show.

Am si eu pasiuni de (nu chiar) free fight, pu, mai putin meditatia. Dar am zis ca voi incerca sa fac yoga, sa vad daca imi place. Apoi condusul si programming.

Face bine ,oricare tehnica de metitatsie nu ai alege , persoanelor impulsive ca mine ... Inainte sa incep a practica , saream in git cam la totsi colegii ,loveam peretsii ,saream in sus fara motiv shi ma luam de tot ce imi trecea prin fatsa ... E nevoie de un oarecare ekilibru emotsional,si daca nu itsi este dat de la natura acesta ,tehnicile meditative corecteaza balantsa ...
Personal folosesc preponderent tehnici meditative taoiste mantrice ,dar e o kestie de preferintsa shi fiecare ishi poate gasi placerea intr-o tehnica parte ...
 
De fiecare data cand privesc cerul instelat la mine acasa, departe de poluarea luminoasa a marelor orase simt cum mi se strange inima n piept. Asta numesc eu hrana pt suflet.
 
PiggyEFromHell;147525 said:
:) pai karat e pentru fete. Am eu un cunoscut centura neagra care si-o ia la fiecare coltz dar stie sa faca show.

Am si eu pasiuni de (nu chiar) free fight, pu, mai putin meditatia. Dar am zis ca voi incerca sa fac yoga, sa vad daca imi place. Apoi condusul si programming.
yoga in MISA???
raspunsul tau e :"nush' ce pasiuni am... o sa incerc ceva sex daca imi iese..."
:)
PS: azi sunt pe valul "acid"....LIGAAAAAAAAAAAAAAAA
:((((
 
Re: LIGAAAAAAAAAAAA

Ai bagat pe "Sport" postul ,e neaparat sa umpli tot forumul cu timpenii si interjectsii ?
 
Spencer;147603 said:
De fiecare data cand privesc cerul instelat la mine acasa, departe de poluarea luminoasa a marelor orase simt cum mi se strange inima n piept. Asta numesc eu hrana pt suflet.
:D
ai o pasiune de a privi cerul noaptea?????????????????????????
hm...si mult exersezi???e cam "pe invers", asta daca esti barbat...zi si tu ca-ti place fotbalu', ca asta merge bine la fete.....
Valul ala tot mai acid e....sper sa nu supar pe nimeni....
:)))))))))))
 
Re: LIGAAAAAAAAAAAA

Fr3Zy;147610 said:
Ai bagat pe "Sport" postul ,e neaparat sa umpli tot forumul cu timpenii si interjectsii ?

Nu sunt tampenii astea! nu e neaparat, dar sportul ala e din 2005...si mai vars si eu pe site "fierea" din mine :)...yah
Postul asta e bun si aici, e despre o pasiune....intelegi?!
Cred ca nu ai avut marea shansa de a askulta acest post minunat....de asta nu intelegi pasiunea mea: sa-mi arat atasamentul fata de el si de cei ce-i dau valoare....
yaaaaahhhhhh
 
Re: LIGAAAAAAAAAAAA

aduh;147612 said:
Nu sunt tampenii astea! nu e neaparat, dar sportul ala e din 2005...si mai vars si eu pe site "fierea" din mine :)...yah
Postul asta e bun si aici, e despre o pasiune....intelegi?!
Cred ca nu ai avut marea shansa de a askulta acest post minunat....de asta nu intelegi pasiunea mea: sa-mi arat atasamentul fata de el si de cei ce-i dau valoare....
yaaaaahhhhhh

Nu am "ascultat" acel post,ba mai mult ,l-am si citit numai pe jumatate ... Nu vad nici un motiv sa citesc intergral postingurile mediocritatsilor ...
 
aduh;147611 said:
:D
ai o pasiune de a privi cerul noaptea?????????????????????????
hm...si mult exersezi???e cam "pe invers", asta daca esti barbat...zi si tu ca-ti place fotbalu', ca asta merge bine la fete.....
:)))))))))))

aduh...las'o mai moale...
 
aduh;147609 said:
yoga in MISA???
raspunsul tau e :"nush' ce pasiuni am... o sa incerc ceva sex daca imi iese..."
:)
PS: azi sunt pe valul "acid"....LIGAAAAAAAAAAAAAAAA
:((((

MISA? Esti sub efectul stupefiantelor? Ai fost recent lovit in cap?

Ok, sarmanul de tine nu intelege, asa ca iti fac o traducere:

(nu chiar) free fight = Ju Jitsu (H.Y.R.) in afara orelor de antrenament cu colegii, de aceea nu prea am nevoie de meditatie insa sunt curios
condusul = sa conduc pe pista sportiva o masina cu calutzi (multzi)
voi incerca yoga = voi incerca ceva care se numeste yoga, vezi DEX-ul.
DEX= Dictionar Explicativ (al limbii Romane), sa nu gresesti luand altul, ok?

MISA= nu-s exemplar idiot gen aduh ca sa nu stiu diferenta intre MISA si yoga, so IQ-ul meu e triplu fata de al tau... understood? Dar nu iti face griji, nu a murit nimeni de insuficienta la IQ.

Daca ai nevoie de alte explicatii poti sa ma anunti. O voi considera munca voluntara pentru cei cu probleme mintale.
 
aduh;147611 said:
:D
ai o pasiune de a privi cerul noaptea?????????????????????????
hm...si mult exersezi???e cam "pe invers", asta daca esti barbat...zi si tu ca-ti place fotbalu', ca asta merge bine la fete.....
Valul ala tot mai acid e....sper sa nu supar pe nimeni....
:)))))))))))

Imi place si fotbalul, insa cel mai mult imi place basketul k sport... am jucat si rugby(echipa noastra a luat locul 2 pe judetul Dolj in primavara asta). Am fost si la meciuri de fotbal, batai intre suporteri, tu nu cred ca realizezi macar ce inseamna hooligans(macar calitativ)...

Nu intotdeauna ma confund cu "gloata" de neghiobi care isi gasesc o pasiune comuna doar de dragul integrarii in societate.... e dezgustator.
 
noua mea pasiune e..sala de forta...luni am fost la prima "sedinta"...si am dormit TUN...azi iar' merg:D
 
linar;147689 said:
noua mea pasiune e..sala de forta...luni am fost la prima "sedinta"...si am dormit TUN...azi iar' merg:D
:D vezi in asa ritm sa nu fuga toti flacaii de tine :p
 
Back
Top