Pasiuni care va hranesc sufletul...

_victor_;180331 said:
Acum chiar serios ... sun 99% sigur ca fetele care pozeaza nud pentru cineva au fantezii sexuale cu maestrul. Bine, nu in cazut profesionistelor care o fac de 3 ori pe zi. Dar o fata nevinovata si curioasa care pozeaza prima data goala in fata unui fotograf sau pictor care din cand in cand vine langa ea si-i indreapta piciorul sau ii aseaza o panza transparenta peste corpu ei, usor atingaindu-i saunul sau coapsa, chiar daca nu are nici un gand ascuns, ii fulgereaza prin minte .... da oare cum ar fi cu el la fel dezbracat ca si mine ... dar daca m-ar atinge si aici si aici ... da oare cum in pat cu el ...

iata in asa cazuri am o placere de nedescris: cand le fac poze si mai mult nimic, ele ramanand nedumerite :D
 
deci, groparu... dak fetele sunt lesbiene... asta pe mine nu ma sperie... chiar deloc... :)

shi pt _victor_ - sunt convinsa ca fetele care pozeaza nud au fantezii cu cei care au 'grija' de ele.... oricum curiozitatea inainte de toate...!!!
shi eu ma gandesc acum dak pot posta ceva lights erotic pe proza personala... asha... doar pt fotografi....
 
capsunica;180551 said:
shi pt _victor_ - sunt convinsa ca fetele care pozeaza nud au fantezii cu cei care au 'grija' de ele....

... kam greu de krezut, mi`am fotografiat de`abia 2 prietene nud shi o pereche, shi nici o aluzie de acest gen nu am simtit
 
kraft_natasha;180556 said:
... kam greu de krezut, mi`am fotografiat de`abia 2 prietene nud shi o pereche, shi nici o aluzie de acest gen nu am simtit

mmm... dak avea tu sa ma fotografiezi nud... shi dak eu avea sa am o oarecare doza de lesbianism in mine shi dak avea sa port in mine o senzualitate nebuna... fii sigura ca avea sa simtzi nu numai o aluzie din partea mea... dar asha oamenii sunt diferitzi...
cate femei atatea... obiceiuri? :)

shi pe mine m-a fotografiat cineva, nu chiar nud...da' ma rog... asta de fapt nu inseamna ca eu am sarit peste fotograf shi na... ia-ma! depinde shi de starea de spirit shi cat de neapropiat eshti tu fatza de fotograf shi mai multe... asha cred eu...
 
kraft_natasha;180592 said:
depinde shi de firea persoanei - sunt fete care shi imbracate emana atyyyta pasiune shi dorintza... e o placere sa le fotografiezi

ahaaaa.... deci eu nu prea fotografiez dar imi place sa... le admir, shtii? au unele fete in ele asha de multa.... senzualitate shi energie feminina incat stau shi le urmaresc cu privirea ca dupa aia ele sa se uite straniu la mine...
Pe langa toate imi place sa admir corpul feminin... poate e unicul lucru care-mi place f. mult la o femeie... shi celulita mai ales.... super!! ei... chestii...
 
Hmmm... de acord... Shi putin imbracat(foarte putin) inebuneshte orice barbat

Anyways cel mai mult imi place sa petrec timpul cu prietenii. Impreuna ne place sa gatim, sa ne distram, sa spalam cainii(lol).
 
cel mai mult imi place sa calatoresc,sa fotografiez momentele la intimplare si desigur ca la o domnisoara sa gatesc la bucatarie...
 
Back
Top