Poate facem şi noi cunoştinţă mai bine

dixy

Standartenführer
Ştiu că unii dintre voi se cunosc mai demult, de pe vechiul forum, alţii nu se cunosc, mă rog, am deschis acest topic ca să ne cunoaştem mai bine. Cine vrea să spună cte ceva despre el, să bage aici.

ncep eu:

26 ani, din Bucureşti, sunt programator. Doar att mai spun: mi place schimbul de idei şi discuţiile cinstructive.
 
24 ani, Chisinau, in diploma mea scrie: inginer in telecomunicatii....dar nu am profesat nici macar o zi.
 
Vrsta: două majorate minus două mandate de-ale lui Traian al II-lea, dar sigur mai puţin dect vor crede majoritatea cnd vor calcula şi mai mult dect vor crede cnd mă vor vedea.
Locul naşterii: 100 km de la Chişinău, Moldova Răsăriteană, la moment numită Republica (separatistă) Moldova, mai poreclită uneori Basarabia.
Dinastia: nickname-ul Muşatinilor, mai exact al celui mai cunoscut reprezentant de-al lor (manualul de istorie a romnilor, clasa 7; la fel o bucată de Suceavă).
Studiile: multe, cred eu (cele mai importante fiind probabil facultăţile - arhitectura, artele, tehnologiile informaţionale).

De-ajuns? :contemplez:

P.S. Pe acest forum am dat buzna cam prin 2001.
 
well..
linar shi semidia ma cunosc din vechiul forum :)
16 ani, eleva care se preg. serios de exams, fosta dansatoare shi actritza(la scoala de arte)
mde, un pik nonconformista!
 
in curand fac 21, Chisinau, dar 2 ani le rasuflu la Iasi. Facultatea de Drept. Vreau sa plec pe luna. :)
 
23 de ani... am terminat ASEM-ul in 2004 cu Diploma de Licenta in Economie, facultatea finante, banci si burse de valori. In prezent imi fac International MBA la University of South Carolina, Moore School of Business. Vara aceasta fac practica (internship cum o numesc americanii) la Eastman Chemical Company in departamentul de finante. Imi plac cifrele la nebunie, dar mai mult imi place o conversatie normala cu oameni normali :).
 
varsta : fara 2 ani major.

studii : 2 saptamani shi welcome liceul ( p/u cei din Ro, in Md liceul cuprinde clasele 10-12 ), + initiere in IT la Vota Computers.

aici din 2001 ( pe forum )..

in viitor, adiqa incepand cu septembrie anul viitor, cred ca voi pleca in Iasi sau Bucureshti la vreun liceu de informatica mai puternic..

ar trebui cred ca incluse shi hobby-urile : photographing, snooker shi clar lucru music, movies & interesting books.
 
De fapt mint

Ramses III, aproape 3 ani, sau 3 milenii.
Vreau acasa. Stiu rusa, inteleg romana, ciripesc in alte limbi nesemnificative. Sunt economist in toate profesiile, insa visator prin vocatie. Stiu sa smulg aripi. Am hob...interesemulte. Pot zbura de 3 ori.
Stau. Desenez sau pictez. Cant sau urlu fals. Scriu prostii degeaba sau poezii de Poe.
Imi plac muntii de toate culorile. Stiu sa ma laud. Sunt alb caucazian. Nu joc hockey. Am o sora Liliana. Hard-rock. Europa de Est. Calatoriile ma fac intreg.
Stiu cum arata o femeie. Cunosc mutrele celor de pe forum din LaPixel, si ce lasa ei aici. Asa ca imi pare bine de cunostinta. Chiar nu ma asteptam sa-mi para.
 
Re: De fapt mint

22 ani, z.Gemeni, student UTM - F.Energetica ...
pe forum .. cam 1 luna pe forumul vechi, si deacu aici ...
 
Diploma:
has been awarded the degree of Licentiate
in the field of Computer Science
speciality Computer Science

(interesant se exprima astia :hlizesc:)

printre primele persoane ce am cunoscut de pe acest forum, imi pare ca e chiar madwolf (inainte sa apara forumu)

mai stiu cate ceva lume de pe aici ;)
 
nenormala, non-conformsita,nebuna,21ani,sagetator,social-democrata,indragostita...in....[mmmmm],port verigheta pe stanga,imi place Martini, tatu [AMOR]
 
24 de ani ,Bucuresti,mai am un pic si termin facultatea (1luna),imi place sa cunosc multa lume .........
 
fara o vara 18... Asachi [din pakate]
minerva

ador:
caii
fotografiile [shi procesul]
soad, koRn [imuabil]
FC
germana [kam sta pe lok]
prietenul ku okelari al solistului formaiei "sepsis"
pieptul de pui shi koltunashii ku brinza de la "orashul vechi"

mai departe... kred ka turism
... parka fara reticente
 
Back
Top