Poate facem şi noi cunoştinţă mai bine

Re: Poate facem şi noi cunoştinţă mai bine

alyyy;172997 said:
eeeeee...nu cred ca ai tu 4 facultati ca sa-ti dai seama:)...scoala si alyyy probabil nu is compatibile::)...
tre sa ai 4 facultati ca sa-ti dai seama de ce ai probleme cu scoala...? hai ca ai zis-o...

deci tre sa mai fac 2 ca sa ajung sa inteleg ce ai vrut sa zici...no way...:lola:

ps. apropo..nu tre sa faci multa scoala si nici facultate ca sa scrii corect in romana (stiu pe cineva care cunoaste gramatica limbii romane la perfectie chiar daca nu a terminat scoala din varii motive..asa ca..se poate! :na:)
 
Re: Poate facem şi noi cunoştinţă mai bine

Revenind la tema: vreau sa fac eu cunostinta cu voi mai bine... mai ales cu fetele de pe forum...
Nu va speriati! Nu sunt un monstru!
 
Re: Poate facem şi noi cunoştinţă mai bine

linar;173010 said:
tre sa ai 4 facultati ca sa-ti dai seama de ce ai probleme cu scoala...? hai ca ai zis-o...

pai tu nu intelegeai:)...
problema e ca nam nevoie de profesor de gramatica...stiu pina cind sa scriu destul de corect...n-am luat degeaba cred 10 la romana la bac:)....bune vremuri au mai fost:p::)
 
Re: Poate facem şi noi cunoştinţă mai bine

Am 21 de ani sunt student ultimul an si sunt din Braila. Pasiunile mele Internetul si calatoriile. Imi place foarte mult sa ascult Radio Noroc. Muzica preferata: Nu am preferinte. Imi place orice. Altceva cam ce sa mai spun? Aviz fetelor: Sunt burlac asa ca sunt disponibil.
 
George, 22 ani din Braila, colaboator la un ziar local. Am terminat facultatea la universitatea Constantin Brancoveanu din Braila specializarea contabilitate si informatica de gestiune, am luat licenta cu nota 9.00. Limbi straine: Engleza la nivel mediu. Pasiunile mele: calatoriile, muzica si internetul.
 
Re: Poate facem şi noi cunoştinţă mai bine

George1000;214283 said:
George, 22 ani din Braila, colaboator la un ziar local. Am terminat facultatea la universitatea Constantin Brancoveanu din Braila specializarea contabilitate si informatica de gestiune, am luat licenta cu nota 9.00. Limbi straine: Engleza la nivel mediu. Pasiunile mele: calatoriile, muzica si internetul.


George, da ce lungimi ai :rolleyes:?
 
Re: Poate facem şi noi cunoştinţă mai bine

costi,25 ani

antisociabil, semidepresiv, vreau sa dispara 99% din populatie
imi place sa citesc carti frumoase si sa ascult muzica altfel

pentru mai multe informatii... nu am cu ce sa va ajut:)
 
Re: Poate facem şi noi cunoştinţă mai bine

Sociabil * insociabil, nesociabil

"antisociabil" nu exista. Poate "sociopat" ai vrut sa spui?
 
Re: Poate facem şi noi cunoştinţă mai bine

solara;214630 said:
exista antisocial = sociopat

No. A fi antisocial înseamnă că nu recunoști normele general acceptate de comportament. Sociopatia este o tulburare de comportament.
 
Re: Poate facem şi noi cunoştinţă mai bine

costik;214611 said:
costi,25 ani

antisociabil, semidepresiv, vreau sa dispara 99% din populatie
imi place sa citesc carti frumoase si sa ascult muzica altfel

pentru mai multe informatii... nu am cu ce sa va ajut:)

Antisociabil nu există. Poate nesociabil. Hotărește-te, ești depresiv sau nu. Nu poți fi semidepresiv. Poate ți s-ar mai alina depresia dacă ai începe propozițiile cu litere mari.
 
Re: Poate facem şi noi cunoştinţă mai bine

Shi huinia pe forum.
 
Back
Top