REVISTA CHEF! CE PARERE AI? dar despre www.chef.md

nu vreau sa par rea, dar cred ca intr-o revista mai trebuie inclus si altceva in afara de publicitate si niste articole care contin publicitate.
mai este de lucrat mult la latura jurnalistica:)
 
nici eu nu vreau sa par rea, dar tu nu ai luat in calcul mai multe aspecte. in primul rand este o revista gratuita... si cred ca tu nu intelegi ce este asta... dar crede-ma ca nimeni in lumea asta nu face caritate si cred ca noi nu o sa fim primii.
si pentru ca tu sa primesti info utila, pentru ca de fapt nu trebuie sa citesti foarte mult, dar trebuie sa afli anumite lucruri, noi facem acest catalog de reclama care pe tine te ajuta sa primesti asta gratis... foarte simplu si logic.

in plus la asta articolele nu sunt deloc publicitare sau nu stii sa faci dieferenta intre informatie si publicitate.


si tematicile din revista ar fi mult mai multe daca voi atu sti ce vreti. atunci cand voi o sa intelegeti ce vreti si o sa spuneti, dar nu o sa stati fericiti si sa comentati in stanga si in dreapta, dar sa nu luati atitudine.


exsista mail, exista telefoane, exista tot felul de mijloace pentru a transmite o doleanata.


daca vreti mai mult, spuneti ce vreti.
 
animaluts said:
nda ush.. seamana mult cu www.sapteseri.ro defapt cam asta shi este, o copie la sapteseri..
am vrut si eu sa fac asa ceva, relax.md, da o eshuat ideea.. :(

Bine, e aceeashi idee, dar cheful e mult mai organizat! Shi e mult mai placut sa citeshti ChEF-ul decat 7 seri!
 
n-ati gasit alt loc mai potrivit pentru petrecerea voastra de 1 an?
sa fim realisti Black Elephant sacks
 
poate ne ajuti tu cu sfat...
si la anul poate facem 1 ani in Gotik, crezi ca ii mai potrivit?

Black Elephant este un local foarte controversat, la unii place la altii nu, dar nu asta conteaza cel mai mult. conteaza ce se intampla acolo si daca iti place, atunci nu conteaza unde ii... atmosfera o facem noi, nu cei din Black.


noi mai avem un party tot in Black, in data de 24, asa ca poate vii si vezi macar ce se intampla.

te asteptam
 
Black Elephant oricum e cel mai bun!!!

ciofu, tu ia seama, caci sunt multi fani a black-ului :p (eu nu sunt una, dar chiar e cel mai bun local la noi)
 
Ciofu sucks!!!! da locu chiar nu e potrivit...e vorba de Art clubul Black Elephant ... si Chef...ce legatura ar avea o revista care shtie mai bine ca noi ce vrem si de ce avem nevoie, dar de fapt, fack... ce pot sau macar ce le reusheshte. cu o sumedenie de reporteri, sigur ca neremunerati - pentru ce sa-i remunerezi, pentru coltishorul de pagina umpluta c-o ... (ok, fara injuraturi ca oricum se cenzureaza shi-i respect pe unii de acolo)

Chef sucks!!!
 
vad ca esti asa de suparat pe Chef, de fapt vad ca la tine nimeni nu se ridica la nivel.

dar vreau sa te intreb ceva, tu poti sa faci mai bine????
si dupa aia, gandeste/te daca revista asta o sa faca ceva in Art Club Black Elephant care real este arta, revista asta care se impune si care stie atat de multe, dupa cum spui tu.


inainte sa vorbesti ceva intereseaz-.te.

oricum, daca nu iti place ii dreptul si nimeni nu o sa te condmane, dar vezi sa nu ajungu tu singur sa fii cum ai spus de altii, inclusiv de Ciofu. omul ce ti-a mai facut ca sa-l injuri? si-a spus o parere care tie nu ti-a placut.

nici mie nu imi place ce tu au zis. sa te injur sau sa incerc sa iti argumentez, ca parca suntem oameni care avem ceva prin capetele noastre.
 
imi place sa supar lumea de numai pot :lol: :lol:
imi pare rau adrenalina. aveti o revista de noata zece shi merita toata atentia shi respectu nostru, a consumatorului, care, deshi nu-shi prea da seama de ceea ce vrea de fapt, se lasa indrumat de cei ce shtiu... :lol:

CHEF RULLES !!!
 
cineva care va... apredeleshte-te CHEF e sucks sau rulles?? :lol:

dar cu chestia de ipocrizie sunt de acord cu tine..., ma refer in general, ....sunt o gramada de oameni ipocriti si fatarnici shi oameni care nu shtiu sa fie diplomati :wink:
 
de aishtea ca mine, nu? care amu e sucks shi peste 2 minute e rulles ca a mai inteles ceva sau sa mai ipocrizit putin... nu shtiu...una e sigur, redactorul sef al revistei, orcine ar fi el, e bravo. avem nevoie de asha oameni. tara are nevoie de ei, ca se ingroapa in prostie shi nu e bine...
 
offffff... zetra, zetra...de unde te-ai luat asha deshteapta? n-am idee...
ma-nerveaza copchilaritu de pe-aici care numa la curnit se gandeshte...treba mea sheam facut...da asta nu lamureshte nimick...
:ciupos: :ciupos: :ciupos: :ciupos: :ciupos: :ciupos:
 
hai lasati kurnitul la o parte shi fazele kopkilareshti....pentru ca daca nu-s dovezi....no ofence :wink:

:ciupos: :ciupos: :ciupos:
 
cineva care va...cred ca te-o enervat cineva dea binelea, daca te-ai pus pe ynjuraturi shi pe trimes oameni la dreapta shi la stynga! :)

nu luatsi yn seama, oameni buni... cineva care va...e, de fapt, un om foarte binevoitor, saritor la nevoie,...oleaca pohuist, dar yn general un bun prieten!!!
 
Back
Top