REVISTA CHEF! CE PARERE AI? dar despre www.chef.md

da am injurat eu pe cineva? am trimas eu pe cineva? nu-mi aduc aminte...
snoopyk, am gasit o tactica noua de a atrade atentia, fiind impotriva la tot ce se scrie shi se face...eu cred ca-i o treaba buna, atat timp cat lumea ma ia in seama, macar ca se supara...da eu nu-s chiar oliaca (cenzurat) - sunt oliaka mai mult... :lol:
 
pt snoopy

spune te rog ce domenii te-ar interesa pe tine, ce tematici ai vrea sa fie tratate in revista. pana acum am tratat tematici care au fost cerute de public. la fek poti sa iti spui parerea si noi o sa incercam sa satisfacem dorintele a cat mai multor cititori.

oricum nu putem fi perfecti si pe pe placul tututror...
 
:D to cineva care va...
m-o facut mamika shi tatiku asha...n-am ce-i face...:D
dar tu relaxeaza-te...totul va fi ok,pin' la urma !!! te vei maturiza shi tu ...kindva...nu te complexa asha...:)
life's good
vapsheta ganesc...
ps: da noi duminika mergem iar la fumat...sau simbata,dar eu am intzeles ca tu nu vrei...ok, te pup ;)[/list]
 
serios??? daca o cunosc atunci merg shi eu...duminica ori sambata...o pauza benefica pentru spirit nu stica niciodata...da shini-i zetra?
shi hai sa nu ne mai abatem de la tema...vrem pareri frumoase despre Chef, da nu recunoashterea vechilor cunoshtinte...cand iese urmatorul numar al Chefului?
 
mel are dreptate. revista va iesi la sfarsitul acestei saptamani. si ati face bine so o cautati, o sa gasiti ceva interesant acolo:)

apropo in 24 aprilie avem in Black Elephant un party, cu genericul Body Art. daca suntei curiosi va asteptam acolo. cred ca o sa va placa.
 
pe 23 e gandul matei la yellow, acolo e 40...si inca 30 aici.
eu as veni, dar mai vedem...banii astia...
 
:D
DACA TREBUIE SA VORBIM DE CHEF ap' dar simbata se organizeaza un kef la padure :)))))
shi am intzeles ca cineva care va... tot vine :))
 
vreau shi eu una...da CHEFU de maine cred ca se amana shi-mi pare bine :D cred ca ajungem la Chefu de poimaine din black...da se dau skidshi sau nu?
 
Back
Top