sex cu verisoara mea de 17 ani

mmm... shi ink ai dezvirginat-o?... uuu..

aaaa... principalu' e sa nu va para rau, shtii? ce-a fost a fost... trebuie de luat partea pozitiva din tot... chiar dak e-acoperita cu praf...
nu, da' asta e extrem!!!

aaaa... condoleantzele mele... sau... felicitari sau... nush ce sa mai zic...
 
Cred ca era o inmormantare la o persoana nu foarte apropiata daca ti s-o sculat in asa moment,

In rest, verisoara nu e sora, demult nu v-ati vazut .... va inteleg

Dar daca sincer eu tot cred ca e Radu :))
 
_victor_;185417 said:
Cred ca era o inmormantare la o persoana nu foarte apropiata daca ti s-o sculat in asa moment,

LOL
!!!!!

dar pentru asta nu se da in judecata! doar daca fata vrea, desi nu mai dovedeste nimic!
 
Antimatter;185422 said:
LOL
!!!!!

dar pentru asa nu se poate de dat in judecata! doar daca fata vrea, desi nu mai dovedeste nimic!

cum nu dovedeste? Nu vezi ca exista posibilitatea ca in noaptea ceea sa fi conceput un schizofrenik mic?! Foarte tare dovada, parerea mea..
 
si plus la asta - cine stie ce dereglari de la incrucisarea intre neamuri.
Kiara, cum ies copii facuti intre verisori, de obicei?
 
chiar azi am privit un film documentar despre asta. de obicei schizofrenie, outism, si in genere alte boli de natura genetica
 
Arina;185429 said:
Kiara, cum ies copii facuti intre verisori, de obicei?
...yep, datorita fenomenului de cosangvinitate, probabilitatea sa aiba dereglari de sistem e in orice caz mai mare...plus schizofrenia...
...blin, o inceput in sfirsit sa-si imprastie samintza, si atunci aiurea..
 
eu cind am citit, parac l-am recitit pe Radu... :) Eu tot cred ca-i Radu el iii tare udarnyi :)

Trimite verisoare sa faca contraceptia de urgenta , 72 de ore inca nu au trecut ...
 
Back
Top