sex cu verisoara mea de 17 ani

lollllllllllllllllllllllllllllllllll

ce tema faina, cika verisoara apoi a fost mortul, hahahahaha..
of Radu, Radu, el se astepta la pietre in cap da aici numai prikoale :)
 
nush de ce... da' cred ca radu s-a priculit primul... :) sa fie chiar adevarat ce-a scris?!
macar sa nu fi fost verishoara de prima(asha se spune?)... sa speram ca totul va fi bine!!!!
 
radu in sfarsit si-a satisfacut pofta de a dezvirgina o fata..fie ea si verisoara lui(daca e adevarata povestea:D)
 
dar cata imaginatie..verisoara/virgina/mort/morga/sex pe patul unde a stat mortu' :))) a-fi-ghe-ti :)))
 
Asta si face din Radu unul dintre cei mai valorosi useri pe care i-a avut moldova.net , lucru pe care taaaare multa lume inca nu il intelege :)
 
STOP IT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gee'...
cauta-tzi una care sa aiba alt sange macar!
 
Las' ca merge si verisoara Radu, nu-i asculta ca ei nu stiu ce vorbesc :DD
 
capsunica..nu ai de ce sa "pui la inima" ceea ce scrie umbreon...inca nu ai "rascusit" stilul lui?:D
 
eeeee! linar, nu pun eu la inima... shi dak pu... apu; numa' de bine ca-i asha un scuuuump!
shi-apoi l-am atentzionat doar ca shtiu despre ce vorbesc... s-a mai trecut prin asha situatzii 'analoage'.
 
_victor_;185784 said:
Radu, un sfat de la mine, mai cheama vreo 2 verisoare vreo 2 verisori si faceti-o-n grup. Diversitate! ;)

:))) victore ..asta inveti tu si pe studentii tai??
 
ooops, Radu ii student de-al meu? Vseo! Neadmis la examen, maine cu mama, tata, unchiu, versioara ... mai inscurt tat neamu la decanat!
 
Back
Top