sex cu verisoara mea de 17 ani

Radule ,ei iti vor doar raul , vor sa nu fii tu satisfacut sexual si atit. Dar noi doar stim ca barbatii puternici nu se lasa influentati de niste calomniatori forumistici oarecare , si ca barbatii adevarati fac ceea ce trebuie sa fac :cool:
 
capsunica;185794 said:
mmm. eu-s verishoar'sa... ce primesc eu _victor_ ? :D
capsunica ... tu vrei sa mai primesti? De la var'to nu ti-o ajuns? :D

Ok, o fotosesie din partea la dom' profesor
 
_victor_;185844 said:
capsunica ... tu vrei sa mai primesti? De la var'to nu ti-o ajuns? :D

Ok, o fotosesie din partea la dom' profesor

hm... dom' profesor... mmm... dom' profesor... da' sesiunea in cabinetul dumneavoastra...? :D sa vin imbracata in uniforma shi sa fiu cuminte, deci? sa aduc poate shi nishte teze... a? :) asha... sa mi le verificatzi... desigur, dupa sesiunea foto... :))))))

udar, tu eshti rau! da' principalu ca eshti fericit. asta conteaza!!!!
 
ei..de ce ziceti asta
:)....p0robbail a fost o pura intimplare ca mortu a fost adus pe acel pat...si ce mai conteaza pina la urma ce a fost dupa????
acuma cum de ati ajuns sa dormiti in acelasi pat??? ori v-au zis parintii ca nu aveati unde dormi? daca e asa atunci e vina lor..vau impins sa faceti fapta asta:P
 
eu vreau sa aflu daca a zaletit sau nu, lasati deam mortul in pace...cam pe cind tre sa-i vina ciclul Radu? noi aici o sa iti tinem pumnii ;)))
 
mai ce asa propaganda:)...il intrebam mai intii pe baiat daca sia dat drumukl in ea...altfel problema nu mai e considerata a fi problema:)
 
Kiara;185427 said:
cum nu dovedeste? Nu vezi ca exista posibilitatea ca in noaptea ceea sa fi conceput un schizofrenik mic?! Foarte tare dovada, parerea mea..


ei si ce, fata nu are numai un var. o sai puna pe toti in rind sa vada cu cine seamana.


"in paduuuuurea bradului
trece....vara Raaaaadului mai...."
 
pt ca e distractiv... hai sa analizez dak s-au protejat ei sau nu...

daci... inmormatarea... foarte putzin probabil ca radu sa fi avut prezervative, in primul rand circumstantzele funebre, in al doilea rand, nu cred ca are o iubita permanenta. shi in al treilea rand, cel mai important, pt el conteaza virginitatea shi pt ca doreshte sa simta cum penetreaza shi 'rupe' ceva acolo... chiar dak ar fi avut prezervative, n-ar fi utilizat.
supozitoare de contraceptzie sigur n-au fost, pt ca tipa a fost virgina...

shi totushi, radu nu vrea sa fie tatic shi postinorul/etc.(de urgentza) este scump shi mai ales in sat n-o sa dai fuga dimineazta prin farmacii... putem sa presupunem ca a avut loc un ...mmm cum se spune? coitus interruptus? :D mai degraba variannta asta, deshi nici ea nu ii convine lui radu, pt ca... el tre' sa 'pecetluiasca' fata cum se cuvine! sa simta in profunzime faptul ca a dezvirginat.

iar... ea nu cred sa fi ramas insarcinata... ink pt ca cred ca sexul a avut loc sau dupa ce i s-a terminat sau inainte de a i se fi inceput chestia roshie... (dupa nebunie am luat-o...) . in perioada asta de obicei te simtzi mai excitata shi mai nebuna de fapte mari!...

deci, concluzia- fetitza nu-i gravida.
hm... hai ca asta e o gluma detectiv-analistica... :)
 
capsunica;186087 said:
... cel mai important, pt el conteaza virginitatea shi pt ca doreshte sa simta cum penetreaza shi 'rupe' ceva acolo... :)
= plesneste, pokneshte, bubuieste ... eh, capshunica, m-ai dezamagit. Eu care te credeam noua adiere a prozei feministe basarabene ... cum te-ai incumetat sa lasi pe alaturi semnificatia profund-interioara a dezvirginarii in labirinturile umbrite ale radului ?...
 
La cat se bea pe la inmormantari, si la cat se exagereaza pe forum, ma tem ca verisoara de 17 ani putea fi bunicuta de 71...
 
cred ca-i gon tat asta, radu prosta inc-odata o vrut sa vada cit de mult lumea de pe forum accepta perversitatea
 
Back
Top