STERGETI TEMA, oricum nish un folos

Status
Not open for further replies.
se vede omule ca nu numai te-ai indragostit de cyrva aia dar ti-ai perdut si darul a vorbi ... numai cyrva aia sa inteleaga ce scrii tu acolo ... :lol:
 
=) multumesc de raspuns =)
mai pe scurt, sunt indragostit pin` peste urechi si am nevoie de ajutor ! sunt in criza de ...... de nu shtiu cum se numeshte asta, oricum nu shtiu ce sa fac cu ea, nu shtiu cum s-o fac sa se indragosteasca de mine !
asta toata povestea =)
 
nu o poti face sa se indragosteasca de tine...


si nah.ui tie o cyrva ? :wtf:
toti inshearca sa le evite, da tu la noi mare sula pe bascula te'ai gasit :crazy:
 
Costel...fii tare...nui arata slabiciunea ta....aratai ce ai...si daca e kurva asa cum zici....o sa vina la tine....

alta e intrebarea....da tie asta iti trebu sau e doar un capriciu?
 
dupa cate stiu cyrvele nu se prea indragostesc ... ele profita ... asa ca chiar daca ea iti va arata ceva ca are pt tine tot o cyrva va raane ... tu o tii de buna iar ea pe la spate si-o mai trage cu inca 25 ca tine ... nu te amagi singur prietene ... :crazy:
 
Poti sa te bucuri, frate unkind! :)

Mi-am amintit de u episod din "Eralash". Era un ciuvak acolo tot in o situtie ca ata. Si iata cio facut:

O chemat trei prieteni si le-o pus o bere ca acestia sa iasa de dupa un colt atunci cind el a m erge cu gagika pe drum si sa insceneze un furt sau atack. Iar el ca Ritsariu shel Viteaz scoate Saghia shei ruginita si cind ii ie pa p!zdit de le se duc rinichii in git. :) Si el ramine patsan tare si Viteaz...si gagika ii sare in git....

Asa ca trage concluziile.... Daca de inscenat totu tare frumos...ap poa sa mearga.. :lol:
 
Nae: iaca tu bun actor.
Mi-ar placea sa te vad in actiune.
Oare gagica are sa-ti sara in git ? Is curios.
 
ce prostii!!
shi ce daca e curva, ce nu e om? are shi ea cred ca sentimente shi emotsii la fel ca shi noi. unkind, poarta-te cu ea ca shi cum te-ai purta cu orishice fata pe care ai iubi-o, fii sincer shi yntselegator shi nu atrage atentsia ce ar putea sa spuna altcineva despre ea. sunt sigura ca va aprecia.
 
Catch: iaca asa o aparatoare a "tuturor" femeilor indiferent de gradul de kyrvarisire inca n-am intilnit... 8)
 
Re: need help nna ! mai pi scurt apasa o data pi linku la te

unkind said:
caro4i
m-an indragostit di o ....... cyrva ! :-? da nu-i chiar asa, da oricum ii cyrvulitza !

Pui! Iarasi???????? :wtf:
 
baietel-
nu exista fete c.urve; exista doar fete pe care oamenii le labelu-iuesc ca curve.. ascult-o pe catch si comporta-te oemeneste cu ea, niic nu stii cum ii sare scanteia... insa paina la urma, chiar daca nu o poti obtine, nu te supara ca oricum iti trece.. poate peste o saptamanina, un an, 10 ani insa paina la urma iti dispare dragostea, asa ca dont worry degeaba.
 
pot sa te asigur ca nu le apar, dar nici nu le judec, vreau doar sa-ntseleaga unkind ca n-are rost sa dea dovada de misoginism shi prejudecata.

even God does not judge us until the last of our days, asha ca de ce ash face-o eu shi oricare dintre noi?
 
taks, in primul rind multumesc tuturor ca ati raspuns la mesaj si nu ati fost indiferenti !!!
mai departe !
sa fie clar ca eu nu o socot de cyrva dar asa rezulta in urma parerilor celor mai buni prieteni ai ei, sh in general, ea pur si simplu in timpul unei relatii trebuie sa se distreze shi cu altii, nu doar cu cel cu care este impreuna ! idee n-am, mie nu mi-ar placea cind eu am o relatie cu o fata shi ea danseaza ( cum am spalit-o o data ) inconjurata di 2 patzani din fatza sh din spati, eu dupa asta ean p!sdit pi dinshii, da ei nu i-am putut face nimic din cauza ca cum o vad, ini zboara mintzile din cap !
zopiryon : tu s-o vezi ble@ ! AHUIESHTI ! =) o ninuni ca dinsa rar gasesti ….
Nu stiu, mai mult samana a atractie da nu dragoste !
Mel : hmmmm, ceva ma face sa inebunesc dupa dinsa ( asta in I rind ) !
In al II-lea rind din cauza ei nu pot dormi, … lucruri de acest gen ! cam am nevoie di ajiutorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ! =)
NaE : =)) am vazut si eu episodul, ce sa-ti spun, e o ide ! trebu di insercat nna poati s-a vtiuri in mini =))
Fox: hmmmm, cam nu-mi amintesc sa fi fost cu vreo cyrva, aa , xatea eram cu una da ma bucur k m-an dispartzit =))
Inga: si sa-ti spun, poate ai dreptate, dar e o fata minunata ( cel putin pentru mine ) ...
Catch: daca a spus Inga sa te askult, te askult =) oricum eu ma port cu dinsa foarte bine, dar am incercat si metoda cu indiferentza ( nu doar ca nu o tzinut, dar shi o devenit cam pasiva ) ... !

oameni buni, niste sfaturi concrete pls, oricum nu am de gind sa renuntz la ea !
 
patanul e ftiurit deabinelea :lol:
sfaturi concrete nu pot sa-ti dau - da asculta ce spun fetele mai in virsta :wink: :D ele stiu mai bine gindirea muiereasca...
 
de vtiurit ii drept .. =)
da iaca cu fetele mai in virsta, si pot sa-ti spun, mai ghine m-ar sfatui aselea care nu-s diparti di virsta 14-15 ani ... =)
 
Daca fetei nu-i place de tine...las-o naibii....nu te chinui....vei gsi vreo mie....care te vor ntlni cu braele deschise.....cu ct mai mult te vei implica n "relaia" asta...cu att mai mult vei avea de suferit....cci...dac ntradevr eti ndrgostit.....vei iubi n fiecare zi mai mult...i la sfrit va fi dureros s o lepezi cnd vei vedea c nu ai nici o ans s-i faci pe plac ...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top