STERGETI TEMA, oricum nish un folos

Status
Not open for further replies.
Ar fi bine sa afli motivele despartirii! Intreaba la prietenii ei cumva...
Daca o sa mearga, o sa fie bine, dar pregateste-te pentru cel mai rau, pentru in majoritatea cazurilor asa o sa fie...Din cele citite pot sa inteleg ca e prima? daca e asha, atunci in afara de aspectul fizic iti mai place la ea ceva? Discuta mult cu ea, iesi la plimabre, afla cum gindeste, ce ascunde, ce-i place, fate mai intii prieten cu ea apoi iubiti :wink: Aceste lucruri trebuie sa le faci pe maxim 2 luni ca mai apoi o sa vina suferinta shi alte chestii neplacute... Oricum cu dispera! sunt o multime de fete pe lumea asta! Care o sa-ti aprecieze calitatile!
 
coolgreetings said:
zOPP.......da pe tine (un minciunos si mai mare) nimeni nici nu ti-a cerut parerea!

...pe tine nimeni nici... :hahaha:

invata'te way vienezule sa vorbesti ca zic...te faci de ras... :lol:...sau shel mai ghine....taci :lol:

din tine don juan ca din mine popa...ti se pare ca avand bani cumperi orice ?
iaca daca tot ai asa de multi...niste minte nu ti'ar strica :wink:
 
Voi fi rea ynaintea revelionului.

Autorului yi doresc nici sa nu i se primeasca nimic cu fata ceia. Poate ca e prea tynara (eu la vyrsta ta nici nu-mi puteam ynchipui sa ma sarut cu cineva), dat tu esti verde de tot. Plus la toate ushuratic si nechibzuit. Pune myna pe carte si nu te gyndi la pasarica. Interesant ti-au crescut mustatsile?!
Iar pentru ea, cum n-o fi, sa fii un magarush. Shi treaba ai tu s-o caracterizezi ca cyrva? Anume pentru asta nici nu o meriti!
Nu incerca sa te apropii de ea, ai gynduri meschine, te faci milenkii pe lynga ea dar pe forum o byrfeshti?

Sfat: Roag-o sa se cavyreaska pe forum, sa vada de ce esti tu capabil si sa evite un om care ar putea sa-i cauzeze suferinta.
Karoce sa nu pateasca ca mine, eu doar tot s-o cyrva!
 
mel, nu e ciudata, doar ca e ciopartzita de moderatori. ca am umplut-o eu de pyli si injuraturi si puiutzii nostri gingashi au taiat de pe aci, ca sa nu se deranjeze.
 
Ghitza cu truba said:
mel, nu e ciudata, doar ca e ciopartzita de moderatori. ca am umplut-o eu de pyli si injuraturi si puiutzii nostri gingashi au taiat de pe aci, ca sa nu se deranjeze.

..... tu te uiti in okii mei simi spui kestia asta? ca anume eu am selectate mesajele unde se certau Fox, Cool si tu si leam dat deoparte....iti pare cumva ca acelea mesaje ar fi trebuit sa ramina aici?

i dont think so

ps....da moderatorii intradevar is puiutzi gingasi
 
mel, sorry, da pe mine chiar ma doare intr-un loc, daca ele raman sau nu aici, oricum nu am scris aici nimic demn d epremiul Nobel si daca vreodata o sa-mi vina asa ceva in cap, sigur gasesc eu alte locuri mai pont unde sa le pun :D
da tema ii tampita prin definitzie.
 
...bai da....tema e r.ahat cu perji...dar na fiecare are dreptu sa se pronunte cum vrea....
acum, daca tot nuti pare rau de mesajele de ieri.....problema e ca si rezolvata!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top