STERGETI TEMA, oricum nish un folos

Status
Not open for further replies.
inca un umnic =)
caro4i sa fie clar : "nu o pot lasa" dati sfaturi cum sa shiu cu dinsa impreuna =)
cool : thx anyway, dar nu pre vreu s-o las, shtiu ca ash suferi mult dupa asta, dar oricum ....
 
Bh....cum vrei s fii cu o fat mpreun dac ei nu-i place de tine?
Ce fel de relaie mai poate fi i asta?...Hmm...o ntrebare.....eti bogat? Dac sunt i banii n joc...i ai bani s cheltuiti pe dns...ap' va merge precis relaia.....dac nu ai bani...ap' uit de dnsa............ap' cum i tu spui c nu ari bine.......ap' mai vrei s mearg ceva?!
 
caroci am ramas :shock: dupa o discutie de 2 ore cu dinsa, mai pe scurt ne-o spus ca ea a avut o relatie de vreo 2 luni cu un baiat pe care-l iubea tare sh tipa era reciproc sh tipa tat p!sdos intri dinshii, shi adica ea dupa relatia aceasta nu poate crede in “te iubesc”
shi naiba pot s fac eu amu ? =//
 
Zopp.....ai nimerit-o
unkind....ea nu vrea nimic de la tine i nici nu va vrea.......
Bre.....i-a spune ci ani are....ca s neleg mai bine...
 
de-o virsta cu mine , ......... 14 ani are !
mai departe : poate ca avetzi drepate, eu nu stiu mlea shi sa fac, spunitz seva concret, paliubomu vreu sa shiu cu dinsa ...
 
wa patzanu relax....asta ca si cum eu as vre sa fiu cu Shakira...si as ruga lumea sa'ni zica shi sa fac concret, ca sa shiu cu ea....
ea nu te vrea...asa shi n'am zishi noi sau ce n'ai face tu asta nu o sa skimbe nica...asa ca fa o laba...si cautati alta
 
unkind said:
de-o virsta cu mine , ......... 14 ani are !

iaka asta prikol... :hahaha:

Patsanu, dap cu asta si trebuia sa incepi... :lol:

Ni-o venit o ideie nebuna numai ce:

Ia, si-l gaseste pe tipu despre care ea ti-a vorbit 2 ore si cu care o mutit. SI fa cunostintsa, trage-l la o bere....cunoaste-l ....sapu punctu doi din plan: Uitate la dinsu si vezi cu ce se deosebeste de tine...ce ai tu si n-are el si invers....Sap incearca sa deprinzi cite ceva de la dinsu daca vrei....asa de mult s-o cuceresti....

Daca n-o sa mearga nici asta....poti trece la plan "B"- "Shokovaia Terapia": In asta intra asa focusuri ca
1.Cintatu serenadelor la ferestrele ei pe la 12 de noapte
2.Asteptatu la usa cu un buchet de flori atunci cind iese din casa..

s.a.m.d.
 
bai, ce fal de dezamagiri in dragoste pot fi la aceasta virsta???
ei asta o sa-i treaca peste tare putin timp...
mai inteleg sa se fi intamplat asta dupa citiva ani de relatie, dar dupa doua luni?....
asa ca incearca, unkind, daca-ti place asa de tare... principalu' e sa nu fii prea insistent... desi cred ca te vei satura f repede...
 
tare proasta ideea lui nae sa te intilnesti cu drugul cela a ei chiar daca e fostul... unkind: nu-l asculta.
de obicei masculii incearca sa-si protejeze "proprietatea" de invazii... asa ca risti sa atragi belele asupra ta. o sa afli ce inseamna gelozia masculina si poate sa fie torba cu tine. nu e de mirare ca gagica nu vrea sa-ti spuna despre el...
 
Nae....bi.....parc ai fi i tu un copil de 14 ani care se inspir din filme.....
Tu i propui biatului s se prefac n altcineva...s nu fie el nsui....ap' asta ce-i normal? Atta timp ct fetei nu-i place de dnsul cum arat, ansele sunt foarte mici s fie mpreun........
Offff....Animal X...i eu credeam c fata este de vreo 18 aniori c aa i bai capul pentru dnsa........La 14 ani, nu cred c merit s-i faci probleme.....totul este nainte...
Pe Nae nu-l asculta....c a dat nite idei a!urea ;)
2.Asteptatu la usa cu un buchet de flori atunci cind iese din casa..
Asta ar mai merge.......ns nici ntr-un caz un buchet de flori! Demult a trecut moda asta cu buchetele de flori! Cel mai bine i plcut ar fi un trandafir(rosu) de 50 lei(tiu preurile...c ieri m-am informat la Chiinu despre preurile trandafirilor), mai scumpi trandafiri nu erau...nseam c trandafirii de 50 lei sunt cei mai frumoi!
Da nici ideea cu trandafirul nu-mi prea place la 14 ani.....defapt....dac zici tu....c o iubeti.........nseamn c ar merge i un trandafir...
 
Radu said:
tare proasta ideea lui nae sa te intilnesti cu drugul cela a ei chiar daca e fostul... unkind: nu-l asculta.
de obicei masculii incearca sa-si protejeze "proprietatea" de invazii... asa ca risti sa atragi belele asupra ta. o sa afli ce inseamna gelozia masculina si poate sa fie torba cu tine. nu e de mirare ca gagica nu vrea sa-ti spuna despre el...
Ce ai avut nvedere c nu am neles.......
 
coolgreetings said:
Cel mai bine i plcut ar fi un trandafir(rosu) de 50 lei(tiu preurile...c ieri m-am informat la Chiinu despre preurile trandafirilor), mai scumpi trandafiri nu erau...nseam c trandafirii de 50 lei sunt cei mai frumoi!
fuuuu... urasc trandafirii... mai ales de astia de 50 de lei :wtf:
 
Amelie.....trandafirii de 50 de lei sunt cei mai frumosi....adica decat sa iei un rahit de 35 de lei.....ap' mai bine deja mai dai 15 lei in plus si cumperi ceva frumos!
Hmm....dac ie nu-i plac trandafirii nu ar nsemna c fetei de care i place unkind....n-o s-i plac :)
 
Cool, eu mereu m-am mirat de ce baietii cred ca toate fetele se dau in vant dupa trandafiri........ e un clisheu gresit caruia nu-i vad motivatia. Dai un pumn de bani pe nika.....
 
Nici eu nu am inteles niciodata de ce cred ca fetelor le plac trandafirii......
Se pare ca asa am fost io invatzat...:) Shappentru mine trandafirii si numai trandafirii sunt florile iubirii!
 
oameni buni, nu mi-ar strica niste sfaturi concrete !!! cu trandarfirul, cum sa fac ? ii cumpar liber doar daca va avea vreun efect ... fetelor AJIUTOR !!
 
iaca si eu ma gandeam de ce fetelor le plac trandafirii...ei ma cam irita pe mine...niste kkt-uri ghimpoase...
iaca am asa o intrebare...tre sa te vezi cu vreo gagica pe care practic nu o cunosti...si vrei sa pari tip de treaba...si sa zicem ca te'ai hotarat sa'i cumperi flori...pai nu tot trandafiri o sa ei ?
 
Nu stiu alta floare care, fiind taiata, sa moara mai repede ca trandafirul........ :-?
Si am o presupunere de ce barbatii cred ca femeile-s in al noualea cer cand li se ofera trandafiri - doar din cauza pretului lor. Si femeile se simt obligate/nevoite sa multumeasca pentru flori pe masura acelui pret.

Personal as da mai mult pentru un buchetel din flori de camp...... sau pentru o floare in ghiveci.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top