Sunt un ....... Sunt o .........

sunt un atom dintr-o molecula de apa cazuta dintr-un mol de hidrogen..shi vreau sa ma evapor dar frigu` nu-mi permite shi ma lasa sa ma solidific, pt ca sa ma dezghetz mai apoi shi sa ma metamorfozizez din nou iar shi iar...pan` la nesfarshit
 
Sunt un vanzator de iluzii si vise desarte,care iti fac ziua de maine posibila. Sunt ambitia, cea care-ti roade mintea si ti otraveste somnul.Obisnuieste-te cu ideea ca esti dependent de mine.Libertatea ta nu e decat o alta iluzie, care te tine satul si iti alinta orgoliul.
 
achileuss;150946 said:
Sunt un vanzator de iluzii si vise desarte,care iti fac ziua de maine posibila. Sunt ambitia, cea care-ti roade mintea si ti otraveste somnul.Obisnuieste-te cu ideea ca esti dependent de mine.Libertatea ta nu e decat o alta iluzie, care te tine satul si iti alinta orgoliul.

casanova cumva
 
Sunt o migrena ce-si bate joc de cei slabi de fire, ii terorizez si-i aduc in stari de depresie profunda..
..azi mi-am orientat puterea distrugatoare asupra-mi si simt durerea insutit, capu-mi explodeaza.
 
- nu cassanova, sau cel putin nu ala care crezi,
dar ti-am simtit azi atingerea din plin. Nu sunt bantuit de teroarea depresiei, doar capul imi explodeaza intr-o sumedenie de franturi de idei aiurea, care te viziteaza dupa o noapte de nesomn. Azi ai facut o treaba buna! :comfort:
 
achileuss;151039 said:
ti-am simtit azi atingerea din plin. Nu sunt bantuit de teroarea depresiei, doar capul imi explodeaza intr-o sumedenie de franturi de idei aiurea, care te viziteaza dupa o noapte de nesomn. Azi ai facut o treaba buna! :comfort:

:) nu shtiu ce sa zic... mare lucru nu mi-o luat, adiq efort 0..ci chiar sunt atat de influientabila? hmmm..credeam ca am putere doar asupra celora cu care intru in contact, i mean in viata reala!

azi ma simt ca o lamaie stoarsa, vampirii m-o supt si m-o supt lasandu-ma far` de energie
 
Back
Top