tsigarile

niko: iaka eu o sa incerc " fara " ...$i dupa asta cred ca ma hotorasc..sa mai fumez sau nu ..
dar totu$i ceea ce faci tu aici e ceva fine..mai pui lumea pe ginduri :wink:
 
niko poate nu fiecare este plin de lucruri rele (sa nu spun de mine ca nu am fost eu inger :demon: ) ei da mai stii :grin:
:pimp:
 
Iata eu azi noaptea am fost la o petrecere a (Schul Ball) mai da shi mai fumeaza lumea... shapoi eu nici nu ma laud , dar miam intrecut recordul la fumat tigari...(6/zi)
 
pai eu chiar sfaturi bune nu prea as putea sa dau deoarece nus eu cine stie ce ascultator
eu ce pot sa va spun mai bine ar trebui de lasat fumatul asta este unicul sfat pe care eu vil pot da. :grin:
 
Eu tot fumezi. Singur nu stiu de ce fumez, m-am deprins. Acuma ma voi pune la incercare sa-l lepad. Si cred asa trebuie sa faca toti care s-au apucat. :ciupel:
 
Shi cum ai de gand sa faci asta?
Multi prieteni care au incercat sa se lase de fumat au spus ca organismul iau pus la o incercare foarte grea...,iar dintii la unii chiar parca se inclinau :)
 
:( am incercat sa fumez , si cindva kiar imi placea mirosul de tsigari , acum insa il urasc , ba kiar nu pot sta linga cineva care fumeaza! :D
Cred ca am devenit alergica :p
 
Back
Top