tsigarile

cool, si ca sa nu uitam traditia si sa mai scadem din populatia terei sa aduci si niste mahorca si frunze de tutun ca in moldova se gaseste :lol: :ciupos:
 
niko said:
cool, si ca sa nu uitam traditia si sa mai scadem din populatia terei sa aduci si niste mahorca si frunze de tutun ca in moldova se gaseste :lol: :ciupos:
Niko, mai rabda pana la vara cand vor fi pe dealurile noastre ale moldovei... poate voi fura cateva frunze de tutun special pentru voi :D
 
odata ce ai fost prepiat inseamna ca nu poti fi catalogat la lista celor care pot merge la Patri cu atit mai mult cu tu lasi fumatul pe 25 de zile pe luna si nu cel putin pe un an
 
..

Eu am auzit ca de la fumat cade parul (De pe cap, da poate si din alta parte.. cine stie), si inca scade potentia...
Asa ca nu stiu ce sa cred...
 
Stii ce... nu ma bate la cap... sigur ca o stiu... ce te-ai aninat de mine?...
Tu mai bine ai vorbi la tema shi ai spune ce parere ai...!!!!!!!!!!!!
 
...

Eu cred ca FUMATUL DAUNEAZA SANATATII??/
Am incercat de vre-o doua ori si m-am determinat ca si fara el se poate de trait???
Cool, eu nu m-am aninat de tine.. Nu-ti face griji... Cui tu-i trebuiesti??
 
Stii ce? Hai sa nu transformama intr-o cearta discutia asta... Cu-i eu trebuiesc? Lasca se gaseshte lume care nu poate trai fara mine...
Pai daca eu tie nu-ti trebuiesc mie imi este pana in p***. Pentru mine tu eshti un nimik...
 
voi stiati ca pe terra un om moare la 10 secunde din cauza fumatului? voi :ciupos: cand credeti ca ... :wtf:
 
Back
Top