tsigarile

da cool!

da coolgreetings, foarte foarte greu, dar cred ca nu este imposibil daca ai putina vointa si daca te lasi ajutat!
 
Re: cool

alex aka said:
coolgreetings adica fumezi o tigara la doua luni :( sau o pui de forma ?
O fumet asha cum se cuvine... profisional... :)
Don--> poate shi cate o gavana... cine stie.. pe mine ma pricaleshte... :D
 
cool si don

cool si don, pai atunci il numim fumat pasiv si e pedepsit grav de lege, caci tutunul dauneaza grav potentei! :D :) :eek: :cry: :crazy: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Parca Mark Twain spunea 'Lasatul de fumat? Nimic mai usor, am facut-o de sute de ori'.
Sau altfel, am distrus o civilizatie (indienii americani), acum rad ei o umanitate.
E o prostie, cred ca suicid semiconstient. Nu pot intelege cum un om nu este in stare sa renunte, daca nu de dragul lui, de al altora. De fapt, pardon, daca nu o face pentru el inseamna ca duce lipsa de instinct de conservare, deci chiar normal nu e. Am avut in familie un fumator si tare mi-e teama ca am plamanii ciur. Evit sa ies cu anumite persoane, foarte reusite, dar fumatoare; stau prin gara (generalizati) - am observat ca nici macar nu au mai montat cosuri pentru chistoace, teoritic - normal, in public nu se mai fumeaza - dar este cineva in stare sa se abtina? Pana la urma nu se cheama degeaba dependenta. Asta e.

PS: Da, stiu, nici un mesaj.
 
tiga...

tigarile sunt iarba dracului, caci uite au un mros urat, te ingalbenesc, te uratesc, sunt inecatore, produc dependenta si cer bani!naspa pacat!
 
Re: cool si don

alex aka said:
cool si don, pai atunci il numim fumat pasiv si e pedepsit grav de lege, caci tutunul dauneaza grav potentei! :D :)
Eu stiu ca fumatul pasiv este mult, mult mai grav decat cel ce o faci in fiecare zi , dar n-ai cei face...
 
da cool

da cool, intr-un fel este mult mai grav, caci parca faci ceva dar nu faci nimic, adica ori il faci ori nu-l faci, calea de mijloc nu exista!(extremism gen alex aka, se putea altfel?)
 
acum

acum in prag de sarbatori vreau sa-ti spun coolgreetings ca esti un om bun si deschis si cred ca mor toti dupa tine, inclusiv fetele, iti urez sa ti se intample tot binele din lume cool, prietenul meu! hRISTOS CU ADEVARAT A INVIAT!
 
cool

cool te cunosc doar din prisma a ceea ce ai scris!atat! daca nu vrei sa fii prietenul meu spune-mi si-mi retrag afirmatia!
 
Back
Top