tsigarile

Alex... totul este ok... eu cu totul alt ceva am avut in vedere...ramanem prieteni...
Nu prea am auzit ca lumea sa se duca prin sanatorii din cauza fumatului...
 
mai

mai bine hai s-o luam altfel: fiecare fumator se ingalbeneste si moare pe pielea lui!o fi bine o fi rau sa fumezi? de aceea exista libertatea de alege!
 
da omule, fumeaza pana te-ai ingalbeni ca chinezii dar problema este alta, fumatul pasiv. ca, pe langa sinucigasii astea de :ciupos: vezi foarte bine ca o tragem si noi si cica e mai grav.
 
niko

niko sau mai bine : fumeaza omule pana te-ai galbeji ca japonezii, sau pana te-ai innegri ca negrii si noi o sa inhalam fumul bravos! :D
 
eu sunt de acord cu cooleg... despre daunarea sanatatsii si eu nustiu daca el merita premiul nobil caci cite descoperiri sau facut si nici una premiata :hahaha:
:pimp:
 
nu

nu mai bine ii dam globul de aur celui care s-a lasat!ce ziceti baieti sa dam celui care se lasa de fumat de pe forum, totusi mai bine bula de aur? :lol:
 
Re: nu

de acord, urasc cind cineva fumeaza linga mine si eu inghit tot fumul, asa ca cel care se lasa de fumat de pe forum ii platesc un film la Patria, la care vrea el.
 
Re: nu

alex aka said:
nu mai bine ii dam globul de aur celui care s-a lasat!ce ziceti baieti sa dam celui care se lasa de fumat de pe forum, totusi mai bine bula de aur? :lol:
Mi-l dai mie?
Eu in fiecare luna ma las de fumat pe 25 de zile , iar apoi iarashi revin la fumat shi tot asha in fiecare luna :hahaha:
 
dragi

dragi forumiere si forumisti as vrea sa anunt ca s-a hotarat ca marele premiu bula de aur sa fie decernat bravului nostru coleg de suferinta intr-ale modovei.net, supra-omul aici si acum Coolgreetings!va rog aplauze!!!!!!te rog cool tine speech-ul!(sper ca am scris corect!) :lol:
 
Stimati colegi shi colege de bresla...
Ma bucur nespus de mult ca am primit premiul acesta de onoare...
Cu multa staruinta shi cu oleaca de bani(trebuia de mituit juriul) am primit premiul acesta :D :hahaha:
 
coolgreetings nici o problema itsi mai dam unul dar deamu o sa trebuiasca sa pui de baut :hahaha:
ppl hadetsi sa nu ne abatem de la tema
ok
:pimp:
 
donviper

pai ca sa fim in tema o sa dea de baut si o sa faca cinste cu tigari gitane si tigari de foi, havane si pipa pacii "moldova.net"!e bine cool? :D :lol:
 
Back
Top