tsigarile

ox ap dar pe 1 martie yi sun sau pe 14f caroce vedem noi ;)
da tu ai praibit spyshka :) :lol: la vara deam , sau kynd vii tu :p
da de lasat fumatu trebu :p :roll:
 
tre tre shtiu da blin.....
cynd ma aprind ap ii torba....
:)
hai tu sunal dac sheava
faceti voi un patry on..
:)
 
he :) la tine cum progresu` cu lepadatu` ? :p
la mine iaca parqa merje ynspre ghine , deam un pachet pe zi y`ni ajiunje :roll: :lol:
da eu a sa`i sun , ne bezpakoisea :p
 
ei shtiu eu ca tu nu eshti mic shi ca ii poti suna
:)
de lasat incerk da nu-i ushor ca cynd kik pe gruzneak ma rupe tare sa fg sa fumez..
shi-i greu sa ma lupt singura cu mine mlin......
 
hehe :) da el deam o dovedit sa`ni sune :p
tu intra pe icq sau irc sa`tz povestesk ruperea , cum Borea so kulkat pe o lava4ka shi vroe sa doarma , el so ushis ashe de tare ka eu tuhma m`am spariet :lol: :lol: :lol:
 
puia eu acuma nu pot am intrat sa vad daca el nu mi-o scris shi parka nika..
hai tu scrie in icq bun?
eu ma sa vin later karotce
hai pupushor!
shi eu po liubomu nu pot lasa tigarile..
asha vreau un fum ...
 
Eu 2 sapt in urma am fumat timp de 3 zile num cite 2 tzigari - nicio, da n-o tzinut mult :cry: :lol:
Da di miine iar mai incerk o data :roll:
 
`Nightwish` said:
da de kyt timp fumedz` ? :)
prima tzigara am fumat-o 5 ani in urma dar mai serios de 4 ani (cu mici intreruperi, foarte mici (1 sptm- 1 luna))

Uneori mi'era greatza de la tzigari (peredoz) , da di miine iar incep sa-i dau cu sportu takshto vseoooooooooooooo ... sper :)
 
grossu sa stii ca daca ai fumat intensiv 4 ani adica sa spunem macar cite vrio 3-7 tigari pe zi atunci acuma iti va fi foarte greu sa te lesi
asta eu iti spun din propria experienta eu si cu sportul ma ocup dar totdeauna dupa ce fac sport apu ma trage la o tigara :D
:pimp:
 
eu am fumat o perioada destul de lunga dupa care m-am lasat dintr-o data

acuma fumez foarte rar shi dupa ce fumez mi-i greatsa de tsigari

asha ca totu e posibil, putetsi sa va lasatsi daca tare vretsi

apropo tata meu a fumat mai mult de 10 ani shi s-a lasat cand m-am nascut shi nu a mai fumat de atunci nici o tsigara.
 
ehehe catch problema asta cu tata sa nu crezi ca esti unica la mine tata tot a fumat sapu mam nascut eu si gata asta deja ii alta situatie nu ca la noi eu de ex cind o sa am copil tot am sa ma las de fumat :D
:pimp:
 
pai asta cred ca shi este solutsia

fa copii cat mai repede shi te lashi shi de fumat

doi iepuri dintr-o lovitura!! :wink:
 
Back
Top