tsigarile

imi pare bine ca incetul cu uncetul ma dezgaiber de fumat, cine stie pe mult timp e asta sau pina la prima nervatriopca?
 
inceputul deja e bun :D :D tin-o asa inainte mergi numai inainte si nu te uita in urma stii tu despre ce spun,desigur despre fumat :D
 
Mirabela Iucu said:
Azi am fumat un trabuc cu aroma de vanilie...si a fost ORIBIL...tot mai bun e Lucky-ul meu :crazy:
da tsigarile sunt bune mai ales cind se duce incet crisa sau ai nervatreopca,dar tot mai bine e sa-l lepezi :D
 
krutoi

eu cred ca tinerii se apuca sa fumeze deoarece sa cred mai krutie,dar peste un timp se satura dar deacum e tirziu si nu se pot lasa de acest obicei.da si eu am fumat dar mi-am dat seama la timp.adica am venit in germania si nu aveam cu cine sa ma indemn.si mai apoi miam dat seama ca asta e rau.


si mama mea fumeaza si foarte mult poate imi spuneti si mie cum sa o impiedic de la asta,cind stau linga ea atunci cind fumeaza ma everveza de imi vine sa o dau cu capul in jos de la et 4,dar totusi mie mama.
 
ce sa-ti spun in privinta ca daca fumezi pari mai crutoi :D da sunt si chestii dea iestea sa spunem asa copchilaresti,dar cu timpul trece-m de acest barier si ne dam seama ca nu suntem asa decrutie cum vrem sa parem :D, in privinta mamei tale, eu cred ca ea deja se uita cu alti ochi la toate lucrurile acestea,ea singura va decide cin sa lese fumatul si daca are rost sa-l lese,dar tu potsi sa stai cu ea de vorba si sai lamuresti ca de la fumat se mai ea si cancerul si alte boli(stati de vorba ca doua prietene nu ca mama cu fiica) eu cred ca daca tu vei vorbi cu ea ea va icerca sa lepede fumatul,incearca si vei vedea ce rezultat vei primi :-?
 
Back
Top