tsigarile

hmm eu sunt de acord cu asta.....dar totushi a fost un caz cand am inceput sa fumez din cauza cuiva......asa ca asta nu pre depinde de noi.....cand ti-i rau de nu mai poti incerci makar ceva sa-ti fie oleaq mai ushor... :-?
 
... aici ambii suntem corecţi ... dar înainte de a începe orice lucru trebuie să aibă şi măcar un motiv ... şi acolo mai sus am expus câteva care "cineva să mă jelească" adică cele mai convenabil mie la moment ...
 
tatal meu a lasat tigarile dupa vreo 15 ani de fumat. si chiar a inceput sa alerge in fiecare dimineata :crazy: ... si tat o fost bine pina eu nu l-am inervat odata. Totus 3 luni sa nu fumezi dupa 15 ani asta trebu sa poti... 3 luni de viata sanatoasa
 
ref

eu deja fumez 8 ani am inceput la colegiu, in 2002 ama vut accident unde dupa ceia n-am fumat jumate de an pe urma dupa o nervatreopca am inceput din nou sa fumez dupa care am citeva zile nu fumez de loc si nici nu ma atrage....dar asta e pina ce servesc o bere si iarasi din nou mama mamii lui de fumat
 
kiar foarte interesanta Mira....numai ca stiu exact cum o sa se termine! .........
cine ma prins pe mine vreodata? :lol:
 
Daca nici macar eu nu am reusit...ehehe nici nu o sa mai puna cineva mana pe tine :hahaha:
Insa e bine ca exista distractia vanatorii... :crazy:
 
Mirabela Iucu said:
:3man: degeaba...nu o sa te mai poti lasa acuma :hahaha:
fii sigura inca un accident shi ma voi lasa pe toata viatsa nui mare lucru ca vad ca-mi merge la asha ceva mama lor de accidente
 
i0dus said:
vadim said:
da i0dus la noi e baiat ideal nu fumeaza nu prea bea la fete nu se duce va muri inger :D :D
Da shi atita ma lauzi, de parca vrei sa ma insori :)
da ce nu vrei din ai nostri ai ramas numai tu shi Nicu rusine sa va fie :D :D dar in privinta ca nu fumezi esti intradevar bravo te stimez ca iesti la mama cuminte :D :D
 
Back
Top