Ultimul film vazut

:P victore - iti promit c` am sa`l revad, shi am sa`mi tin promisiunea ;)
n`ai de ce sa ripostezi, te`ai facut cu o bere, oricum :D
 
The Terminal... :excitat: eu ador forma asta simpla de a regiza filmele, fara efecte, fara nush ce retushari, te tine captiv datorita emotiilor, e amuzant shi interesant, e superb... shi Hanks joaca atit de veridic :) ador filmul asta! ni`o placut situatiile, lumea, umorul... taaaat, Life is waiting!
 
Am revazut avocatul diavolului. Filmul asta cred ca a fost gandit fiecare cadru, fiecare replica.

[youtube="3USAgxa2PFg"]Al pacino[/youtube]

Cred ca e cel mai bun film al lui Al pacino
 
RRR;188371 said:
The Terminal... :excitat: eu ador forma asta simpla de a regiza filmele, fara efecte, fara nush ce retushari, te tine captiv datorita emotiilor, e amuzant shi interesant, e superb... shi Hanks joaca atit de veridic :) ador filmul asta! ni`o placut situatiile, lumea, umorul... taaaat, Life is waiting!
Terminal tot e favoritul meu, iar Tom Hanks rupe buca. Am vazut Terminal in aceeasi zi cu Ladykillers. Ce contrast de personaje!!!

Apropo, ambele filme isi pierd farmecul (cel putin primul) daca il vezi dublat. Cum poti oare sa traduci engleza stalcita a lui Viktor Novorski?
 
mmm, eu l`am vazut tradus in rusa, oricum e genial :)

apropo, azi a mers, la EuroTv, Valeu, Valeu... :) shi l`am privit cu verii mei, shi mi s`o parut cu totul altfel... AntiBachus, "Doare tartacutza?" :nu mai pot:, pur umor moldovenesc (se pare ca data trecuta "gashka" nu era bine aleasa) filmul e de`a dreptul Tare
 
oi, n`am scris? :)

privit saptamina trecuta
inceputul m`o dat jos de`odata, mi`a placut tare mult, ce sa zic? in Frida mai era shi politica, da` aici tot simplu shi frumos, accentul pus pe personaje shi pe arta... super film!

aaa, shi Loredana, tare placut era s`o vad, shi Sanie cu Zurgalai undeva in background... mai era shi Bordeianu acolo
 
Back
Top