Ultimul film vazut

"A good year" - un film absolut pozitiv - mi-a placut
"shooter" - mi-a placut mai putzin -
"moartea domnului lazaresc" -- mmmceva de tipul nici nu prea shtiu ce sa zic - razi plangand si plangi razand
"28 days later" - oamenii sunt nishte bestii chiar si dupa 2 milioane de ani de evolutzie

chiar acum privesc cica continuarea "28 weeks later" - sa vedem ce e si cu asta..
 
"28 weeks later" - un film chiar bine facut! cu scene violente, realiste si sangeroase, surprinzator, dar cu tot macelul de acolo mai reuseste sa ramana un film serios!
efectele speciale merita vazute si e de remarcat scenele nomocromatice
m-a impresionat
 
irinita;193782 said:
"the simpsons",foarte amuzant film.
Really?!
Am privit si eu primele 10-15 min. din film si mi s-a parut intr-atat de plictisitor incat am ajuns sa schimb filmu...
 
Harry Potter and the Order pf the Phoenix - mi-a placut si m-a motivat sa recitesc partile 5 si 6, ca sa ma pregatesc moral pentru a 7-ea...
 
zodiac... n-am avut rabdare sa ma uit pana la capat... despre un ucigash in serie... secialitatea adrenalinei...
 
kraft_natasha, da mie mi-a placut, da tu la ce film te referi? la serial?, ca nu-mi explic cum ai putut sa shimbi de film, nu demult a iesit la kinoteatru, cel putsin aici, pe 26 iulie.
 
"Annie Hall" cu Woody Allen si Diane Keaton.

Mi-o placut filmu'... e chiar nice.... De obicei Woody Allen mi se pare cam nesuferit, dar in filmul asta e chiar charming... in his own way...
In orice caz, il recomand... macar de dragul la tot felul de trucuri cinematografice mai neobisnuite... :)
 
irinita;193856 said:
kraft_natasha, da mie mi-a placut, da tu la ce film te referi? la serial?, ca nu-mi explic cum ai putut sa shimbi de film, nu demult a iesit la kinoteatru, cel putsin aici, pe 26 iulie.
Da, la film ma refeream. Imi place serialul si ma asteptam sa-mi placa si filmul, dar primele 10 minute erau pur si simplu too boring... Si nu l-am privit la cinema, ci la o prietena acasa...
 
Ruxanda;193976 said:
Da, la film ma refeream. Imi place serialul si ma asteptam sa-mi placa si filmul, dar primele 10 minute erau pur si simplu too boring... Si nu l-am privit la cinema, ci la o prietena acasa...

trebuia sa m-ai asteptsi poate vreo zece minute mai mult, mie mi-a placut. Ah , dar cum de prietena ta are filmul? este deja pe emule sau pe vre-un torrent?caci vreau sa mi-l scot, insa cred ca poate sa fie calitatea rea.
 
"21 Grams". In stilul filmului "Crash".
O secventa de momente din viata citorva familii care sunt legate printr-un accident groaznic. Actorii au o evolutie foarte buna.
 
AndersoN;194051 said:
"21 Grams". In stilul filmului "Crash".
O secventa de momente din viata citorva familii care sunt legate printr-un accident groaznic. Actorii au o evolutie foarte buna.

merci - am si uitat ca am vrut sa-l privesc

"reign over me" - de privit se poate ))
 
Back
Top