Web-mail gratuit cu 1 GB spatiu de la Google

bai 4uvashi, am accounr la gmail, da sa deschid pagina unde tre de logat nu pot! Shi asta ii decand am reinstalat winduza!!!

Adica scriu "gmail.com" shi nica, poate o mai avut shineva asha probleme???
 
am mai avut asha rahat cu IE deschideam gmailu bagat user/pass shy mai departe nish o branza... foaia alba shi document done... shi asta numa la un comp asha...
 
Da, kakoi schimba browserul!!! Eu am incercat cu IE, Mozila, Opera... o mai ramas Netscape... shi inca ceva!!! Poate asta SR2-u ishi face de cap, da nu cred!!! :roll:
 
mozilla firefox functioneaza pentru google la sigur...la mine tot in opera nu vrea sa se deschida , cu IE nu am incercat.
 
La mine sta enable la SSL 2.0 shi la SSL 3.0 shi la TLS 1.0!!! Nushtiu!!!

Deam trebe sa ni sa se umple 1Gb de cand nu am controlat mailu!!!! :D
 
Gmail merge prin https(port 443 daca nu gresesc), asa ca daca sunteti la vreo institutie de stat, unde inetul merge printr-un proxy obisnuit, cel mai probabil sa nu mearga.
 
Iaca Adrenalin ni-o ajiutat!
10x 4uvak!!!

Bai la mini iaka asha prikol, cu dial-up-u tat se deschide da cu netu de dat de retea nu vra!!! Asta shi a fost, problema!


10x! :D
 
4uvashi, este deam shi pe walla.com tot este mail de 1 GB shi ii fara shifrovka ca la gmail!!!! Potsi deschis sa iti faci account fara invitatii chestii, ca pe yahoo!!! :D

ENJOY!!!
 
Back
Top