Web-mail gratuit cu 1 GB spatiu de la Google

nu cred ca ei ys beta :) ei pur shi simplu de la verisunea normala difera doar printr-aceia ca nu au "Sign-up" :) destul de fiabil e facut sistemul. La mine conexiunea e 1MB/s cu gmail.com (deseori e numai 500KB/s, pentru ca nu synt singur pe LAN, dar teoretic e 1MB/s), ap eu am testat destul de normal, cu pakete mari destul de bine lucreaza. shi, thnx pentru loc unde sa post-uiesc invitatsiile :)
 
am si eu o multime de invituri pe chept, asa ca shine doreste, trimiteti adresa de email pe privat si se fashe :)
 
poate ar trebui de deschis o tema pe subiectu ista, shi zisheti? invituri gratuite pe google sau contra la un fel de remuneratie simbolica, amus oi face... :)
 
dnd, eo am facut deja o tema despre "tehnologiei de stocare perpendiculara" de la Hitachi ;)
Si un flash super fine, despre aceasta tehnologie tot acolo gasiti.. Dar oamenii nu par a fi ft entuziasmati ;]
 
Adrenalin said:
dnd, eo am facut deja o tema despre "tehnologiei de stocare perpendiculara" de la Hitachi ;)
Si un flash super fine, despre aceasta tehnologie tot acolo gasiti.. Dar oamenii nu par a fi ft entuziasmati ;]
Eu am scris asta demult si nu ma gandisem sa deshid o tema noua. Oricum e interesanta treaba, insa se vor gasi mai multi entuziasmati atunci cand le vom avea in posesie.
 
Back
Top