Yellow Submarine

da noi am fost ieri.. a fost un concert de-a lu' Steve Vai. super! iaka acela da chitarist......... :crazy:

pe usha submarin4ikului au aparut afishe cu Rotting Christ.. aaaaaaaaaaaaaaaa......!!!!!!!! shi di ghinI! :crazy:
 
da' noi ieri am fost ... la sala cu orga...
a fost ciotka..
numai ca eu po liubomu vreu la Slon...
 
din cyte am intzeles.. dupa spusele gilei.. azi la lodka o sa cynte diferite trupe cyntece din desene animate.. tre' sa fie interesant...
 
tel.222-337
suna si intreaba..;)

am vazut afish cu RASTA.... prin aprilie.. pretul nu-l scire.. dar tipa de la casa a zis ca in jurul la 100 de lei...... :( fuck.. eu vreu sa ma duc......
 
HEY,LUME!
DUMINICA(3 APRILIE)
Nashe Radio MD organizeaza:
CONCERT ALTERNOSFERA!!
(in deschidere :ZEBRA!(care-ti fut femei'ta, in padure!... ;) )

Suta% va fi ceva deosebit!!!!!
8)
 
mda..
iaka. ultimile noutatzi.:
Pe 22, vineri o sa fie Frydey metal Rotting Christ (din cyte am inteles eu v-or arata concertul care a fost pe 14...) pretz 15 lei

mai departe;
Pe 23, sambata Gandul Matei.. solo concert,.. pretz 40 de lei....

pe 30 Mind Eclipse (Russia) (muzica lor se aseamana cu a celor de la Behemoth), Abnormmynd Effect (ex. Butchers) si inca o trupa.. sau nu.. nu tin minte.. daca mai aflu ceva.. va zic.. a.. si pretz 30 de lei.....

eu preconizez sa ma duc la GM si la Mind Eclipse.... ca la fridey Rotting Christ nu cred ca are rost... :lol:
dar ai sfatui pe cei care nu au fost pe 14 sa se duca.. ca concertul a fost suuuuuper!
 
a..... si inca ceva.. ieri am fost la Aeon of Death.. concertul mi-a placut.. numai ca acum ma doare gytul de la atyta dat din cap.. da nu-i niq.. o sa treaca..
au vyndut ieri cd-urile lor.. 15 lei... si nu mi-am cumparat ca ma gyndesc ca poat il iau de la cinceva si mi-l copii.... :oops: iaka asjha fata rea is eu..... :p
la concert au mai fost Nightwish... gila.. fakeru.. si in rest.. nu mai tin minte..:)
 
Nam inteles forumu asta si o murit?

Gindu mitei cinta azi si nime nica no zis de o saptamina aici.....


hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm................................

Eu ma duc.. cine mai merge?
 
mleaki shi m-o nervat baranii de la yellow... shi-ashela-i muzon care-l pun ei dupa concert? ynshep sa ma dezamagesc... unicul lucru care-i bun acolo e ca sala e mare... shi e bun pentru concerte.... vashe localu yni plashe... restu cam... shy aparatura cam yi levaia...
 
astia din lodka se prostesc deja
in februarie am fost ultima data...nici muzica normala nu au bagat acolo
ce sa mai vb de aparatura..m-am suparat si am plecat acasa..nici chef de bere nu mai ai dupa muzica aia :(
"unicul lucru care-i bun acolo e ca sala e mare" :)
trebuie o reparatzie buna acolo..si un hdd mai mare..sau alt operator :p
 
da mie mi-a palcut concertul de ieri......of.. si amu inca ma doare gatul...... :)

iaka... nu shtiu daq am zis.. mi-e lene sa ma uit.. da daq nu am zis va zic.. da daq v-am zis va mai zic o data..:)
pe 30 o s afie concert Abnormynd Effect(ex. BUtchers)(chisinau) si Mind Eclipse (russia) si Alter Ego (chisinau)

pretz 30 de leei..
merge cineva? eu vreau sa ma duc.. sar posibil sa nu pot merge..fuck..
 
cred ca ar fi doritori...vedeti.

Axa Valaha Management (Romania) & EpiCentre presents
Possession - восходящие звезды австрийского death metal в Кишиневе!
Австрийцы впервые посетят Молдову в рамках большого тура, охватывающего 15 городов Чехии, Венгрии, Словакии, Румынии, Македонии и Болгарии.

С момента основания в 2001 Possession отыграли большое количество концертов в Австрии (на разогреве у Six Feet Under) и на большом количестве крупных евпропейских фестивалей, таких как Walpurgis Metal Days, Kaltenbach Open Air, Skeleton Bash Festival, Dark Moon Festival, Metal to the Metals, снискав популярность как у себя на родине, так и за ее пределами.

В конце июня на Metal Camp Open Air - одном из крупнейших фестивалей Восточной Европы в словенском Толмене Possession будет делить сцену с такими монстрами мирового андерграунда, как Slayer, Soulfly, Anthrax, Children of Bodom, Hammerfall, Yngwie Malmsteen, Obituary, Therion, In Extremo, Kataklysm, Fleshless, Exciter и тд (порядка 65 групп).

Единственный концерт Possession в Молдове состоится 7 мая 2005 года в Yellow Submarine.


С творчеством Possession можно ознакомится по адресу : www.possession.at http://www.possession.at, где вашему вниманию представлены 2 видеоклипа и несколько песен

В качестве поддержки в концерте примет участие группа Neuromist - уникальный проект, не имеющий аналогов в Молдове, которая в своем творчестве соеденила техничность и виртуозность progressivа с яростью и агрессией deathа.

Ведущий концерта - бессменый MC Vox Mortis
На концерте можно будет приобрести мерчендайзинг выступающих групп.

Начало действа - 21 00
Цена - 60 лей
Адресс : Chisinau, bd. Stefan cel Mare, 200
Телефон : (+22) 222 337
 
hehehe
dar eu deja am fost la concert ....in Galati, pe 6.05
prea tare...au cantat Bunker, Trooper, Hathor, Avskild & Possession
chiar a meritat.. biletul 40000.. bere ieftina si muzica de calitate :D

poate puneti niste poze din lodka..sunt curios ce a fost
sper sa pun si eu ceva poze...daca vrea careva :D
 
Back
Top