zile de nashtere

deci

deci 1. zi onomastica: ziua numelui si nu: zi de nastere inseamna!2. stiu ca nu intereseaza pe nimeni, dar eu m-am nascut pe 16 februarie!
 
:D la multi ani Sartoris! i-ti doresc sanatate, fericire $i implinirea visurilor! iata eu in fiecare ZI am cite 1-3 omagiati la serviciu.... :crazy: socot ca fiecare zi e zi grea !!!!! dar ma obi$nuiesc... :lol:
 
am

am spus eu ca nu interesez pe nimeni, poate doar sa-si bata putin de mine!iar am avut dreptate!traiasca bisericutele si anturajul!
 
Alex, pina la 16 februarie mai e ceva timp, asa ca ai rabdare :)
Cit despre zile onomastice sau de nastere, las-ca stim noi cum e corect, asta Packard a gresit, da noi nu ne facem griji.
 
da, special pentru Alex, iam indeplinit dorinta, sa zicem ca e un mic cadou de apropiata Ziua de Nashtere :wink:
 
Re: fox

alex aka said:
multumesc mult si sarumana, ca nu m-ai uitat! :)

Cum as putea? :D

... tinind cont de faptul ca dimineata forumul e pestrit de "alex-aka" :wink: :hehei:
 
packard

packard , ca de obicei , un om cu mult bun-simt, de o mare raritate spirituala mi-a si facut un cadou ne-meritat! :wink:
fox, dar stiu ca esti draguta! :)
ally, la multi ani geamano! :-?
 
ally, ce e cu voi??? vati imbatat deja cu totii, doar spuneai ca ziua ta e prin luna mai
daca ma invitati si pe mine la o bere, atunci data ce mai conteaza :lol:
 
Back
Top