Tennis

cool

sa-ti fie rusine !!!!!!!eu trebuia sa deschid tema asta! :D dar fie! pai ce parere sa am e unul din sporturile favorite mi-au placut toti cei care s-au perindat in tenis: iar acum vreau sa castige andrei pavel! tot! iat din afara mai nu stiu ce sa zic?!? :) revin!
 
aaaaaa, stai sa ghicesc, pe cine stiti din afara la tenis? da, sigur pe Anna Kournikova si pe Hingis. dar daca stati si va ginditi asa pentru voi ce va place la tenis , sportul insasi sau Anna?
lasatio balta, sportivilor, costumul bleu-marin al Annei e mai atragator.
iata de ce nimeni nu spune de alt sport? pentru ca la fotball, box s.a nu sint ''fetite'' am ghicit?
 
imi place foarte mult tenisul dar inca nu mi-am gasit aici pe nimeni cu cine sa merg sa ma mai destig si eu. dupa cate se vede trebuie sa-mi invat sotia pana la urma ... :lol: :lol: :lol:
 
la tenis feminin nu ma uit.
dintre masculi: safin :D mai ales cand isi iese din minti si da in balarii. cand isi revine si rupe picioare e un deliciu :)
 
ce dulce esti, solora. vad ca-ti place sa vezi barbatii tenesmeni cum se "discompun" in teren :lol:
 
mda...tenis su sportul alb i se mai zice
dar cum in moldova se da apa calda o data pe an, de ziua marii revolutzii din octombrie care dracu stie de ce se sarbatoreste in noiembrie si in calendar apare in ianuarie, jucatorii moldoveni de tenis nu prea sun albi, deci mai usor de reperat pe teren, deci foarte previzibili in miscari. Asta nu e bine, strica jocul, il face mai simplu.
ca tenis international as avea o predilectie fata de ana kurnikova ca de, o facut-o masa fotomodeala. :lol:
la masculin nu-mi place de nimeni ca n-am inclinatii din astea...inverse
baphta maaaaa!
 
Unde se poate de jucat o partida de tenis sau badminton?
Tenisisti, badmintonisti - haideti sa luam legatura!
 
niko

pai iata ca ti-ai gasit omul: pe mine, cand jucam un tenis? dar sa stii ca te bat daca nu esti in forma :D
 
Back
Top