AVORTUL - o alegere conditionata de...

scuzama te rog, insa ca sa scrii despre asa ceva trebuie cel putzin sa auzi, nemaivorbind de facut nu?
 
pai asta se refera la tine, nu la mine; nu mi-ash fi exprimat parerea daca nu ash fi avut experientza in acest domeniu :smile:

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Doomie pe 01-04-2002 12:43 ]</font>
 
Pe 2002-04-01 04:42, Doomie a scris:
pai asta se refera la tine, nu la mine; nu mi-ash fi exprimat parerea daca nu ash fi avut experientza in acest domeniu :smile:

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Doomie pe 01-04-2002 12:43 ]</font>
man, yo asta despre mine vorbeam....
 
concluziile mele: ar trebui urgent de introdus ore de educatsie sexuala prin scolile noastre!!!!!!!!!!!
 
delia, vezi ca iulik deja preda ore de-astea, daca vrei sa i te alaturi, el va fi bucuros
 
Delia, prezicu nu se rupe in ultimul moment (in momentul ejacularii...), ci in timpul actului.... shi stii care e problema, ca daca se rupe prezicu, inseamna ca gagica nu a vrut sa faca SEX!

fraza asta trebuie de scris undeva in arhivele forumuui :demon:
Delia: de acord :smile:
 
stii tu doomie, de ce nu te ocupi tu de asta.
SHI NU MA MAI CITA ATITA..... :te_tai:

P.S. Problema e ca nu am terminat gindul in mesajul care-l citezi tu mereu....., da de editat nu am de gind s-o fyck! Asha ca pricalestete cit vrai....... :inger:

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: CiCo pe 01-04-2002 13:51 ]</font>
 
doomie, dragutule, cum vine treaba, mie imi spui ca nu te intereseaza cico, iar aici vad ca nu te poti dezlipi de el...
 
tea, tea, eu incerc sa il dezlipesc de concepte stranii.altfel, tu erai mult mai interesata in a-l byrfi decit mine :smile:
 
ma, da voi intelegeti glumile sau intotdeauna va lasati pacaliti?

doomie, poate conceptiile lui nu se mai iau, ca si tatuajele, in ceea ce ma priveste, conceptiile lui cico imi sunt foarte familiare
 
alllooooooo, doomie , tu daca ai sti putzina fizica, cred ca tzia-i da sema ce am avut eu in vedere.....
 
CiCo - lasa acuzatsiile tu cu "daca ai shti fizica" :smile:

noi aici numa despre fizica nu vorbeam :grin:
 
CiCo - eu inteleg ca fortza de frecare pentru tine ii fortza motrice a universului, dar nu fi atyt de simplist in viatza! mai fa shi tu abstractii la un nivel mai inalt ca cel al maimutselor, ca eshti homo sapiens, ce naiba! :grin:
 
Back
Top