calcio italiano

am citit azi un sondaj in revista ok: cei mai sexy forbalisti din lume joaca in Calcio italiano....... in principiu datorita mutrelor italiene si mai argentinienilor... :smile:
 
:ciupel:
In loc sa va invatati voi sa jucati fotbal, voi stati si cititi revistele homosexualilor.
:grin:
 
ce crez ca bykul cela imi place??? Toata lumea stie ca nu poate juca, numai sa bata gol cind ii pui mingea in fata nasului...
 
lasati pe PIppo in pace.. el ii baiet frumos si bate goluri.. am vrut sa zic ca isi indeplineste misiunea de 'male' pe pamant...
mai ales ca acu nu-i la Juve, asa ca ar trebui sa-l placem..
lasa ca Sheva va bate goluri... :smile:
 
I-ti-ti la dynsa... ( :grin: Daca Pippo yi frumos apai eu ys frate cu Osama.
De batut bate el goluri, da-s cam ieftine. Shi are un mod podlyi de a juca. Cum poate sa placa un jucator care face antrenamente speciale de "caderi yn careu"?
 
Apu iaca aici s de acord cu tine, Leppard, bate el, da tare krivo o mai face, nu-mi place nici mie...
Lasă că poate Contra le-a arăta cum trebuie de bătut :smile:
 
ati vazut , patani, ca si Sheva bate goluri..
rau iata cu penalty-ul ala... dar ce sa-i faci..
Roma e bravo si.. RONALDO a batut gol!!!!!
 
eu tot cam eram iritata de Inzagi... e intr-adevar @sharovoi' cum spuneti voi...
dar.. e frumusel, (Leppard, crede-ma ca ma pricep mai bine dacat tine) :smile: si de-acu nu pot sa-l urasc pentru ca joaca pentru AC..
 
Alias, dar poate totuşi Contra sau Şevchenko sunt mai frumuşei (La urma urmei Del Pierro)? :hahaha:
 
Back
Top