calcio italiano

mare lucru nu se va schimba in 3-4 etape o sa aflam cine o sa ia titlul ,o sa vedeti.in orice caz cred ca lupta se va duce (sau se duce deja) intre roma si inter.forza inter!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Are sanse si Juve, e doar la 3 puncte de lider...
Milan ma cam deceptioneaza (sa pierzi acasa in fata piacenzei)
 
asta care meci?
negru , sorry eu de-acu nu sledesc.. spune ce si cum a fost/.. Sheva a mai ratat un penalty?
normal ca Roma trebuie sa castige.. sa-si conserveze image de echipa cu care nu te pui.. Inter ma minuneaza, pana acu nu realizez ca ei pot sa ia campionatul iata -asa...
ei, bine, sper ca se descurca ei acolo cumva si fara mine.. :smile:
 
byshii de milanishti, erau inainte 2-0 si pana la urma Udinese au batut 3 goluri, Sheva a ratat al 2-lea penalty

cEAi sa-i facit
 
am vazut highlights-urile meciului...
Doamne Fereshte!
Ei, oricum sanse la titlu nu aveau, dar va fi greu sa si obtina loc in Liga Campionilor...
ei, daca nu pot juca n-am shi li fashi...
sa cumpere alti jucatori tot sens n-are, dar sa continuie in acelasi ritm e rusinos..
negru, ian gandeste-te la ceva.. :smile:
 
Milan nu va mai face nimic deosebit in campionat. Roma cu mare noroc incheie la egalitate ultimele meciuri. inter pierde puncte cu adversarii...

Cred ca Juventus pina la urma va iesi cistigator din toate casa asta
 
sa speram ca nu ai dreptate...
totusi cred ca Roma si Inter vor lupta.. ar fi o mare nerusinare ca Juve dsa ia campionatul
 
drept spui a facut Juventusul de nimic, s-a vazut ca roma e o echipa puternica si Juve parca-i club de amatori!!!
 
Ai dreptate Negru, diferenţa s-a văzut destul de clar.
Dar n general ncă-i nepanetkă cine va nvinge...
 
bai eu ce zic, bardak, imi pare ca aici in italia clima ii asa ii bate pe toti la cap putin inclusiv si pe mine
 
Back
Top