calcio italiano

Miss essex :grin: cynd a fost reprezentativa Italiei la Bucureshti, unul din multzii copkii vagabonzi l-a yntrebat le Inzaghi "Ce-i cu fatza ta?" Yi realitate yi cam strashnik :grin:
 
ei, te cred dar pe cuvant..
Sheva este super frumos... :smile:
el nici nu se discuta..
Contra... sorry.. cat de mult n-as aprecia mutrele romanesti, asta e chiar dezastru..
Totti e cel mai frumos baiet din calcio italiano... poate si cel mai bun jucator :smile:
 
intereseaza.. dar acum nu-i sezonul de discutii fierbinti... :smile:
eu urasc Juve -le si imi pare rau ca mai sunt oameni care ii apreciaza... :smile:
 
:grin: Da de ce-i urashti, papusha? Acolo je o jiucat iubitul tau Pippo? J are jucatori care-mi plac tare mult. Del Pierro yi unul din putzinii artishti din campionatul Italiei. Se poarta cu balonul ca cu o femeie. Yl respect pentru asta :grin:. Ce sa mai zic de Davids... Un feli de Nedved. Raboteaga.
 
Pippo ma enerva cand juca la Juve, eu intotdeaun am zis ca-i sharavik, dar de frumos, cum mama l-o facut.. :smile: asta nu determina clubul, ci altceva... acuma ca joaca pentru Milan, trebuie sa-l respect... :smile:
Del Pierro e jucator de treaba etc(foarte gentekman cu mingea :smile:, dar obiectiv vorbind... restul echipei.. mutre de ocnashi..
neiubirea mea o inceput cu meciurile din 97 pe care astia le-au disputat cu United, daca sincer...
 
de cnd a plecat nenea Zidane de la Juvi, mi-a scăzut interesul faţă de acest club, doar că a mai rămas plăcerea de al vedea pe Del Pierro n actiune :smile:
n privinţa lui Davids, da, e raboteaga, da şi un mare GRUBIAN. :grin:
 
ma bag si eu asa in discutii asa ca vreaun sa spun una forza inter,si despre juve sunt de acord cu majoritatea.ce ziceti despre mutu?
 
intr-adevar au contat mai mult pentru dansul.oricum cred ca pana la urma in lupta din acest sezon fiecare gol primit de catre roma sau inter poate sa conteze mai mult sau mai putin asa ca...........
 
nicidecum.. tine tu pumnii, ca oricum nu castiga Il Calcio...
am vazut meciurile din ultima vreme.. nici o sclipire.. joaca asa de fixat... adica eficient, dar se vede ca asta nu e destul...
 
dar pentru toti juventinii sau romanii o noutate inter e pe primul loc si asa va termina.fara totti roma e ca fara aer.asta e.
 
Back
Top