calcio italiano

baieti, bem cand venim acasa si punctum..
nu va faceti probleme de pe acum... :smile:
Vad ca Milan s-o trezit acuma si slava Domnului Juve o facut egal.. :smile:
 
dar iaca inter isi revine.sa nu uitati de inter va rog. bravo contra.numai contra si shevchenco merita sa joace la milan,poate si javi moreno,restul is niste ratati.
 
turbaneagra, te rog sa fii aten la ce spui, vreai sa zici ca maldini, ambrosini, albertini, rui costa etc sunt ratati???

hmmmm, dont think so
 
deci vorbind de Milan, daca am inceput, ieri s-a calificat pentru 1/4 la UEFA...

a jucat cu Roda si a castigat Milanul, dupa ce au batut penalty...
 
din pacate a pierdut in derby-ul cu Inter, care dupa mine a fost crucial in stabilirea cine-i cine in acest sezon...
 
Milan nu are sanse p-u titlu, in cel mai bun caz poate lupta p-u locul IV. Cit despre Rui Costa, el intr-adevar ii un ratat, iar jocul Milanului pare sa fie acompaniat de ghinion.

Personal cred ca Juventus va cistiga. Cum n-ar fi nici o echipa din grupa de lideri: JUVE, ROMA, INTER nu a aratat mare lucru in Campionat. O campioana ar trebui sa aiba un parcurs mult mai sigur si convingator.
 
deci ieri a jucat Lazio cu Roma, a fost o joaca de stul crancena si cracanata :smile:, ma pe scurt Roma a destrus complet pe Lazio cu 1-5, iaca asa baieti :smile:
 
Batistuta nu e departe de Rui Costa. Cel putin Batistuta a avut unele succese si reusite in fotbal. La urma urmei, au fost coechipieri la Fiorentina, unde anume Batistuta si Toldo tineau toata echipa.
 
negru, distrus e putin spus, io farmat, calcat in chishioare, ca pe nishte copkii.
Daca Roma o tine tot asa, cred ca e campion anul ista :grin: . Da Montella e super!!! Io rupt!!! Shi Totti o batut frumos gol! Inca nio placut Cafu, maladets.
 
eu nu va nicic un meci din campionatul italian.. doar golurile pe internet...
eu m-am saturat de intunericul ce sta deasupra capului meu...
Roma miercuri s-a ca m poticnit de turcime, dar speram ca asta nu-i taie suflul din campionatul intern
 
Pe 2002-03-16 11:00, alias a scris:
eu nu va nicic un meci din campionatul italian.. doar golurile pe internet...
eu m-am saturat de intunericul ce sta deasupra capului meu...
Roma miercuri s-a ca m poticnit de turcime, dar speram ca asta nu-i taie suflul din campionatul intern
:grin: Ia stai oleaca! Shi-nsamna s-o poniknit yn turcime? Asha shi le trebu, daca nu shtiu sa jioashe. Shi ynca i-o batut cu bytele pe fratzii noshtri turci pentru asta :wink: Fascishti italieni shi-s ei!
Da Roma ieri s-o nishkat. 3-1 cu Atalanta. Macar asha...
 
Leppard, ia stai tu bre oleaca!!!Si'nseamna "Da Roma ieri s-o nishkat. 3-1 cu Atalanta. Macar asha..."??? :sad:
Tu ai vazut meciul din etapa trecuta? 5-1!!!
Sau poate vrei sa spui ca concurentele sunt mai bune? Iaca Inter de exemplu a trecut ca prin urechile acului, 2-0 cu Lecce, care a ratat un penalty si a avut ocazii ENORME sa inscrie, iar Juve 1 - 0 Verona ...
Asha ca "ieri s-o nishkat" si "Macar asha..." nu prea corespund realitatii...
Iar in privinta fratiei, nu uita ca esti de singe roman, nu turc... Turcii care ne-au gruzit de secole, acum frati??? :sad:
Turkey must die!!! (Si doar faptul ca antrenorul lor e roman nu poate sa-mi schimbe parerea in asamblu despre ei).
Forza Roma!!! (cu toate ca mi-ar placea mai mult sa urlu Forza Milan :smile: )
 
Back
Top