calcio italiano

chiar asa?
tu consideri pozitia ta extremista mai acatarii decat una care se stabileste mai mult sau mai putin pe centru?
am impresia ca "fermitatea"ta te duce in eroare, pentru ca deseori treci de la o extrema la alta...
 
Deci despre fotbal sa vorbim.

Eu nu consider ca pozitsia mea este extremista. Ea este una ferma.

Discutsia a demarat de la aparitsia denumirii de "batryna doamna". Eu am expus parerea mea ferm. Moment yn care multstimatsii coforumisti neavynd argumente au intrat yn discutsii ce tsin de teoria argumentarii. Daca cineva nu este de acord cu versiunea expusa de mine, yncercati sa propunetsi alternative pe care o sa le discutam.

La min.85 Bologna - Udinese 1:1
 
shi super???!!! imi vine sa pling

Lazio a cishtigat de la BAri
Inter a cinshtigat de Atalanta, 2 goluri Vieri !!
 
ultimile rezultate mentionate de tine nu ma yncalzesc nici pe mine, dar oricum speram la meciul din seara aceasta de la Torino.

Forza JUVE
 
ash fi mai bucuros daca Roma ar cishtiga, dar in primul rind vreu sa vad o partida frumoasa, ma duc deara la bar sa ma uit la capo d'opera :smile:
 
patani shi padruji, duminica la 19.30 ora Chishingtonului este un meci foarte interesant, anume , derby INTER - MILAN !!!
 
sper ca AC sa-i.... bata pe interisti..
cu toate ca nu i-am vazut in actiune nici pe una din echipe in acest sezon..
care sunt prognozele, negru acolo?
 
Nu vad de ce eu sa tzin cu milan... pentru mine Sheva nu-i un idol, nici Maldini shy cu atyt mai mult Inzaghi.
Da despre Inter n-am shi zyshi.. doar Morratti cyt fashi..
Tat la un loc : milan de unde ieshti : nu te am la suflet.
Asha ca : paliubomu' arbitru sa cyshtige...
cel mai bine e o egalitate alba
 
tak, Milan a cishtigat 4-2, a fost o joaca incredibila, Inter conducea 1-0,in a doua repriza milan a batut 3 goluri in 8 min !!! Shi unul mai tarziu...

Marcatori:
MIlan: Sheva 2
Contra 1 (foarte frumos)
Inzaghi 1
Ventola 1
Kallon 1
 
eu am zis ca Sheva ii the best!!
iaka asha..
ce ardys, nu s-a primit anti-fotbalul dorit de tine.. las' ca alta data!
Milan rulez!!! (dintre cele doua echipe milaneze :smile:
 
Back
Top